trende

Alman Hamam Böceği ilaçlama

Alman Hamam Böceği ilaçlama

Alman Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği sorunlarının yüzde 95 i alman hamam böceğidir. Çok hızlı üremekle ünlüdürler. Bu yüzden onları yok etmek için kullandığımız ürünlere kısa sürede bağışıklık kazanabiliyorlar. Evrim sonucunda elde ettikleri bazı özellikler hamam böceklerini yok etmeyi  neredeyse imkansız hale getiriyor. Yiyeceksiz 1 ay yaşayabiliyorlar saatlerce oksijensiz ortamda kalabiliyorlar.

Ancak nesillerini devam ettirmelerindeki en önemli özellikleri üreme hızları Bu yüzden hamam böceklerinin sürekli çiftleştiklerini düşünebilirsiniz ama bunu yapmıyorlar.
Bir dişi Alman hamam böceği çiftleşip sperm elde ettikten sonra bunu hemen kendi içinde depolayıp gerektikçe kullanabilir ve çiftleşmesine hiç gerek kalmaz. Bu yöntem sayesinde dişi hamam böceği bir kere çiftleştikten sonra ölünceye kadar yumurta bırakabilir.
Tek bir dişi Alman  hamam böceği yüzbinlerce yumurta bırakabilir. Bu yüzden bir dişi hamam böceği tek başına bir koloni yaratabilecek potansiyele sahip. Haşere kontrolünde bizi en çok korkutan olay siz farkında olmadan evinize bir alman hamam böceğinin evinize girmesidir ve bu Hamile bir dişi ise evinizde koloni oluşması için yeterli oluyor.

İşte bu uyumluluk hamam böceklerine avantaj sağlıyor. Üreme biyolojisine baktığınız zaman hamam böceklerinin kesinlikle en tepedeki yıldız olduğunu söyleyebilir. Alman hamam böcekleri gruplar halinde yaşamaktadırlar. Yaşam alanlarınızda bir hamam böceği görürseniz bilin ki bir yerlerde devamı da vardır.
Hamam böceklerinin 300 milyon yıldır varlığı bilinmektedir. Organik atıklarla beslendikleri için son derece tehlikeli bakterileri insan gıdalarına bulaştırmaktadırlar. En çok sevdiği gıdalar yağlı ürünler alkollü ürünler ve şekerli ürünlerdir.

Hizmet Özellikleri
Fotoğraf Galerisi

Arya ilaçlama olarak 2006 yılından bu yana çevre sağlığı hizmetleri sunmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Alman Hamam böceği ilaçlama  şikayetiniz için 7/24 İletişime geçip Garantili ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Kalorifer Böceği ilaçlama

yaşantımızda bazı zamanlar sıkıntılara yol açan kalorifer böceği hakkında yeni araştırmalar yapılıyor. Ortaya çıkan  bulgularsa oldukça ilginç , bilim insanları bu günlerde kendisini bu tuzaklara  karşı koruma dürtüsü ile mutasyon geçirmiş türleri inceliyor. Bu türler şekerli besinlere karşı direnç gösteriyorlar. Böcek ilaçlama da kullanılan ürünlerin çoğu glikoz içeriyor. Çalışmalarımız sonucu şunu gördük ki kalorifer böceği  çeşitli glikoza karşı direnç geliştiriyor.

Bunun sebebi ise davranışa yol gösteren sinir sistemlerinde yatıyor. Bu açıdan kullandığımız böcek ilaçlarını sürekli değiştirmemiz gerekiyor. Amerika daki laboratuvarda alman  böceklerine  birisi yüksek oranda şeker içeren reçel ve diğeri şekersiz fıstık ezmesi olmak üzere 2 farklı yiyecek sunuluyor. kalorifer böceği reçeli es geçip fıstık ezmesine yöneliyorlar. Bilim insanlarının açıklamalarına göre  Değişime uğramış hamam böceklerinde acı şeylere karşı tepki veren sinir hücreleri artık şekerli ürünlere karşı tepki göstermeye başlamış.
Hamam böceklerine karşı mücadelemiz insanlık tarihi kadar eski.

Fakat kalorifer böceği bitkilere karşı milyonlarca yıldır mücadele veriyorlar ve çeşitli savunma mekanizması geliştiriyorlar. Bu yüzden ilaç üreticileri sürekli yeni ilaçlar geliştirmek zorunda. ARYA BÖCEK  iLAÇLAMA olarak kalorifer böceği ilaçlamaları için sürekli yeni üretilen en etkili ilaçları takip ederek Onaylanmış ilaçları kullanmaktayız., Yaklaşık 30 yıldır ilaçların içinde glikoz kullanılıyor bu şunu gösteriyor ki hamam böceği çevrelerindeki gelişmelere karşı hızlı bir şekilde ayak uydurabiliyorlar ve bu şekilde böcek ilaçlarına karşı yaklaşmamayı başarıyorlar.

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Arya İlaçlama
  Arya İlaçlama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara