trende
Profesyonel Hizmet
200
Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama

apartman ilaçlama  alanında  özel ekipmanları ve özel yöntemleriyle hizmet veriyor. Kurumsal vizyonu ile hijyenik yaşam alanları sunan apartman ilaçlama hizmetimiz daha ideal yaşam alanları oluşturma misyonu ile temizlik işlemleri uyguluyor. Apartman zararları ile mücadelede özel hizmet desteği sağlayan firmamız özel materyalleri ve uzman ekibi ile hijyenik çözümler sunuyor.

Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ürünler ile hizmet veren firmamız  ilaçlama  alanında  özel ekipmanları ve özel yöntemleriyle hizmet veriyor. Her türlü böceğe karşı çözüm önerisi olan firmamızın yöntemlerinde öncelikle haşere türü belirlemesi yapılır. Daha sonra haşerenin yaşam alanları ve yuvalanma bölümleri belirlemesi yapılır.

Bina ilaçlama

Bu aşamadan sonra haşere yuvasında bulunan kapalı yumurta alanlar ilaçlandıktan sonrasında yeniden yapılanma ihtimaline karşı tespit yapılarak ikinci kez apartman ilaçlama yapılma gerekliliği belirlenir. İki aşamalı ilaçlama sistemi ile önce haşere ve sonra da yumurtalarına karşı imha işlemi yapılarak apartmanların haşerelerden temizleniyor.

Apartmanlarınızda yeniden haşere oluşmasını engellemek istiyorsanız apartmanlarınızdaki sıcak ve nemli alanların temizliğini devamlı yaparak bu alanlarda böcek oluşmasını engelleyebilirsiniz. Apartmanlarda böcek ilaçlama işlemi yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek özel ilaçlama uygulamalarına kavuşabilirsiniz.

Bina İlaçlama Hizmet Özellikleri
  • Sağlık Bakanlığı Onaylı Hizmet
  • Ekonomik Fiyat Garantisi
  • Garantili Hizmet
  • 7/24 İletişim Hizmeti
Ürün Galerisi
Bize Sorabilirsiniz

Bina İlaçlama Fiyatları

Bina İlaçlama Fiyatları Değişkenlik Gösterebilir. Ortam büyüklüğü haşere türü yoğunluğu ve kullanılacak ilaç ve ekipmanlara bağlı olarak Apartman ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Arya Haşere Kontrol olarak En Ekonomik Fiyat garantisi ile ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir.

2021 Bina İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²)Ortalama FiyatıOrtalama İndirimli Fiyatı
50m²180.00₺150.00₺
75m²220.00₺180.00₺
100m²250.00₺210.00₺
150m²300.00₺240.00₺
200m²350.00₺300.00₺
2021 Apartman İlaçlama Fiyat Tablosu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Arya İlaçlama
Arya İlaçlama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara