BAHÇE İLAÇLAMA

Günlük yaşamda nefes aldığımız, zevklerimize göre düzenlemelerini yaptığımız, gerektiğinde meyve ve sebze yetiştirdiğimiz bahçelerimiz çok çeşitli haşerelerin barındığı ortamlardır. İlaçlama yetiştirdiğiniz ürünlere zarar veren haşerelere ya da bahçede oluşan yılan, salyangoz, solucan, kırmızı örümcek ve tarla faresi gibi zararlı canlıların ev içerisine girmesini engellemek amacı ile ilaçlama firmamızın uyguladığı servisler arasındadır.
Haşere ilaçlama sadece kapalı alanda yapılmaz; dışarıdan mekan içerisine giriş sağlayabileceği durumlarda ortaya çıkabileceği için hem ev içerisinin hem de bahçede genel olarak uygulama yapılması gerekmektedir.
Bahçe ilaçlama yapılırken herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Her türlü haşereye göre yapılan özel böcek ilaçları ile sıvı ilaçlama uygulaması yapılacaktır.

Bahçe ilaçlama en az evlerimiz kadar önemlidir. Farkına varmadan bahçenizde var olan böcekleri evinize taşıyıp kontrolsüz bir şekilde farkına varmadan çoğalmalarına izin vermiş olursunuz. Bahçe ilaçlamada en çok görülen haşereler kene ve pirelerdir . Bahçe ilaçlamada dikkat edilmesi gereken konulardan biri ise bahçenize zarar vermeyen ilaçlar kullanılmalıdır.

İlaçlamada kullanılan ilaçların sağlık bakanlığı tarafından onaylı olup halk sağlığı alanında uzman personeller tarafından ilaçlama yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde bilinçsiz kişiler farkına varmadan sizleri zehirleyebilir.

Bahçe ilaçlama Firmaları

Ev ya da iş yerlerinin belirli noktalarına yuva yapan ve insan sağlığını büyük oranda tehdit eden farklı haşereler için kontrol, sağlık bakanlığından onay almış şirketler aracılığı ile yapılmalıdır. Profesyonel bir hizmet, doğru ilaçlama malzemeleri ve tam bir temizlik için gereklidir. Haşere ilaçlama işlemleri yapılmadan önce hangi tür haşereye karşı mücadele edildiğinin tespiti gerçekleştirilmelidir. Hangi noktalarda yuva yapmış, yaşam bölgeleri tam olarak neresi hesaplanarak haşerenin türüne bağlı olarak ilaç türü seçilmektedir. Tüm ev, iş yeri ya da bahçe ilaçlama için bu işlem mutlaka uygulanmalıdır.

Bahçe İlaçlama Nasıl Yapılır 

Özellikle yuva yapmış olan haşere ve böceklerin bırakmış olduğu yumurtaların temizlenmesi için ikinci bir işlemin yapılıp yapılmayacağının da tespiti çok önemlidir. Bu tür zararlılardan tamamen kurtulma gerçekleşmez ise tekrar ortaya çıkabilmektedirler. Böcek türleri kendilerine göre farklı alanları mesken tutmaktadırlar. Özellikle nemli ya da kirli bölgeler yaşam alanları olur ve insan sağlığına zararlı bakterileri taşımaktadırlar. Bu tür problemleriniz var ise alanında uzman çalışanlarımız ve kaliteli ilaçlama malzemelerimiz ile ev ya da bahçe ilaçlama adına sizlere hizmet için hazırız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Call Now ButtonHEMEN ARA