trende

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt böcek ilaçlama şirketi olarak ilaçlama hizmetimizde kullandığımız tüm ilaçlar ve gerekli gereçler en kaliteli standartlara bağlı olarak kullanılmaktadır. İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin bir semti iken 2008 yılında ilçe olan Esenyurt hızla gelişmekte ve İstanbul ve Türkiye’nin en büyük ilçesi olarak yer almaktadır.

Ziyaretçilerin vaktinin büyük çoğunluğunu geçirdiği Esenyurt’ta kendini gösteren çeşitli böcek türleri evlerin ve ofislerin korkulu rüyasıdır. Evinize ve ofisinize bela olan böcek ve haşerelerden kurtulmak için, mevsim geçişlerinde Esenyurt böcek ilaçlama hizmetimiz sayesinde haşere sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Herkesin de bildiği üzere böcekler ve haşereler yılın sıcak zamanlarında ve sıcak bölgelerde çoğalırlar. Ve bu çoğalma için kapalı ve sıcak ortamlara ihtiyaç duyarlar. Bu sıcak ve kapalı yerler genellikle evlerimiz ya da ofislerimiz olmaktadır.

Eğer sizler de Esenyurt böcek ilaçlama firmamızın yılda en az bir defa periyodik olan böcek ilaçlama hizmetinden yararlanırsınız bu böcek istilasıyla karşılaşmanız mümkün olmayacaktır. Eğer profesyonel bir şekilde Esenyurt böcek ilaçlama hizmetine sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli ve en uygun şekilde bu hizmete sahip olabilirsiniz.

 
Hizmet Özelliklerimiz
 • Ekonomik Fiyat Garantisi
 • Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama hizmeti
 • Garantili Hizmet
 • 7/24 iletişim desteği

Böcek ilaçlama Esenyurt

Böcek ilaçlama sektöründe en profesyonel ekipler ile birlikte çalışmaktayız. Firma personellerimiz böcek ilaçlama konusunda en gerekli eğitimleri almış bulunmaktadır.

Böcek ilaçlama sektöründe iletişime son derece dikkat ettiğimizi söylememiz gerekmektedir. Firma personellerimiz yılların verdiği deneyim sayesinde yaşanan tüm olaylara karşı nasıl tutum sergileyeceklerini bilmektedirler. Bu sayede bizlerle beraber çalışan tüm müşterilerimiz bu hizmetten güler yüzlü ayrılmaktadırlar. 

Böcek ilaçlama hizmetini sağlamadan önce müşterilerimize verdiğimiz detaylı bilgiler sayesinde hiçbir müşterimizin kafasında en ufak soru işareti kalmamaktadır. Bu da bizleri diğer tüm böcek ilaçlama firmalarından ayırmaktadır.

  • Akevler Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Akçaburgaz Mahallesi Böcek ilaçlama
  • Akşemseddin Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Ardıçlı Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Aşık Veysel Mahallesi Böcek ilaçlama
  • Atatürk Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Bağlarçeşme Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Balıkyolu Mahallesi Böcek İlaçlama

Esenyurt’ un tüm mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde İstanbul ili içerisinde bulunan tüm ilçelere böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Sektörün en köklü firmalarının başında gelen firmamız ile Esenyurt böcek ilaçlama hizmetinden en kaliteli ve en uygun şekilde yararlanmanız mümkündür. Esenyurt böcek ilaçlama hizmetimizde kullandığımız tüm ilaçlar ve gerekli gereçler en kaliteli standartlara bağlı olarak kullanılmaktadır. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık bakanlığı onaylı olup hiçbir şekilde insan sağlığını etkilememektedir.

Esenyurt Böcek İlaçlama Fiyatları

 Esenyurt böcek ilaçlama hizmetimiz için bizlerle iletişime geçtiğinizde firma personellerimizi siz değerli müşterilerimizin ev yada ofislerine yönlendirmekteyiz. Ev ve ofislerinize ilaçlama için gelen ekiplerimiz gerekli durumun analizini sağlayarak siz değerli müşterilerimize haşere ilaçlama hizmeti için en uygun fiyat bilgisini vermektedir.

Bu sayede fiyat konusunda hiçbir şekilde problem yaşanmamaktadır. Fiyat bilgisini önceden verdiğimiz için müşterilerimiz hiçbir şekilde sürpriz fiyatlandırmalar ile karşılaşmamaktadır. Bu noktada İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’deböcek ilaçlama hizmeti sağlayan diğer firmalardan kendimizi ayırmaktayız.

 Esenyurt böcek ilaçlama hizmetine bizlerle sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmenizi sizlere öneririz. En problemli ve acil zamanlarda bizlerle iletişime geçerseniz en kaliteli ve en uzun soluklu çözüme bizlerle ulaşabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2021 Esenyurt İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²)Ortalama FiyatıOrtalama İndirimli Fiyatı
50m²220.00₺200.00₺
75m²260.00₺240.00₺
100m²300.00₺280.00₺
150m²350.00₺300.00₺
200m²400.00₺350.00₺
2022 Yılı Esenyurt böcek ilaçlama fiyat tablosu

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Arya İlaçlama
Arya İlaçlama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara