trende
Profesyonel Hizmet
300 ₺ 200
Ev Dezenfeksiyonu

Ev Dezenfeksiyon

Nano Gümüş İyon Teknolojisi İle Ev Dezenfeksiyonu

Evlerimizi  ne kadar temizlersek temizleyelim maalesef  evin tamamını detaylı bir şekilde temizleyemiyoruz Özellikle kapı kolları , duvarlar  ve bir çok alanı temizleyemediğimiz  gibi patojenlerin çoğalmasına da uygun ortam yaratılmaktadır. Özellikle  kumaş  yüzeyler  iyi temizlenmediğinde  hastalık yapıcı  virüs ve bakterilerin çoğalmasına neden olur.

Evlerde yapılan Temizliğin etkisi sadece anlıktır ve yapılan temizlik ile  sadece yüzeylerin tozu alınmaktadır.  Kullanılan temizlik  malzemeleri ise uçucu ve kısa süreli etki bırakmaktadır. Özellikle çamaşır suyu, formaldehit gibi kimyasallar  insan sağlığı üzerinde  zararlar bırakan kanserojen bir kimyasaldır. Temizlik esnasında yüzeylerde kuruyan bu kimyasal solduğumuz  hayaya karışmasından dolayı insan sağlığını tehdit edebilmektedir.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile ev dezenfeksiyonu yapılan evler ameliyathaneler kadar  hijyenik  olabilmektedir. Böylelikle  temizlik için devamlı kimyasal ürünleri kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarının sağlanması  ile yaşam kalitesiniz  daha da yükselir. Nano gümüş iyon teknolojisi ile yapılan ev Dezenfeksiyonu daha  uzun süreli koruma sağlar

Ürün Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Evi nasıl dezenfekte ederim?

Ev yapımı doğal dezenfektanlar ve çamaşır suyu sirke gibi etken maddesi düşük kimyasal ürünlerde istenilen hijyen tam sağlanamamaktadır. yaşam alanlarınızı virüs vb. hastalık yapıcı bakterilerden korumak için yüksek düzey dezenfektanlar kullanarak dezenfekte etmelisiniz. Yüksek düzey dezenfektanlar ortamdaki tüm hastalık yapıcı etmenleri yok etmektedir.

Ev dezenfeksiyon nasıl yapılır?

Ev dezenfeksiyon ortam koşulları ve alan büyüklüğü hesaplanarak dezenfektan hazırlanır.
Genellikle püskürtme ve soğuk sisleme yöntemi kullanılır. Püskürtme yönteminde ortam ve temas edilebilecek tüm yüzeyler ıslatılırken soğuk sisleme dumanlama da ortamdaki tüm yüzeyler nemlendirilecek şekilde uygulanır.

Ev Temizliği Virüslere Karşı yeterli midir?

Ev Temizliğinde kullanılan ürünler virüsler üzerinde çok etkili olduğu söylenemez. Ev kimyasalları antibakteriyel ürünler olduğundan dolayı mikroplar üzerinde pek etkili değildir. Ev temizliğinde virüslere karşı antimikrobiyel ürünler kullanıldığında virüslere karşı etkili temizlik yapılmış olur.

Ev Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Ev dezenfeksiyon işlemi tüm yüzeylere soğuk sisleme (dumanlama) yöntemi ile yapılmaktadır. Tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır. Ev Dezenfeksiyonu yapıldıktan sonra yaşam alanınızda bulunan hastalık yapıcı patojenlerin tamamı kalıcı olarak ortamdan uzaklaştırılır.

Nano teknoloji sayesinde gümüş iyonları yüzey alanını kaplayarak  etkinliğini daha uzun süre sağlamaktadır.   Nano gümüş iyon tekniği yüksek düzey geniş spektrumlu etkisiyle gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüsleri yok eder ve çoğalmalarını engeller olur.  

Tamamen Kokusuz  çevreye insan sağlığına ve  hayvan sağlığı üzerinde herhangi bir risk bulunmamaktadır. üretim ruhsatında  risk ibaresi yoktur. Yüzeylerde korozyona sebep olmamaktadır ve leke bırakmaz  Ev dezenfeksiyon uygulaması yapıldıktan sonra evi silip temizlemenize gerek kalmaz

Ev dezenfeksiyonunda daha uzun süreli koruma

Koltuktan Halıya  mutfak dolaplarınızdan , yatak çarşaflarına kadar tüm ev eşyalarına kadar Nano gümüş iyon teknolojisi ev dezenfeksiyonu yapılabilir. Bu uygulama ile eşyaların yüzeylerinde  uzun süreli mikrop ve mantarların oluşmasını engeller ve istenmeyen, kötü  kokulardan arındırır.

Ev Dezenfekte Fiyatları

Ev dezenfekte Fiyatları değişmesinde Çeşitli faktörler yer almaktadır. Dezenfekte edilecek alanın büyüklüğü kullanılacak ürünün kalitesi ortam koşullarına bağlı ev dezenfekte fiyatları değişebilmektedir. Ev dezenfekte fiyatlarının değişmesindeki en büyük faktör ise kullanılan ürünün kalitesidir.

Korsan firmalar tarafından yapılan dezenfekte uygulamaları sağlığınız üzerinde kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Ev Dezenfekte hizmeti alırken dezenfekte firmasının yetki belgelerini çalışanların uygunluk belgesini teyit ettirmeniz sağlığınız için daha iyi olacaktır. Korsan firmalar kullandığı ürünün üretim belgesini göstererek Sağlık bakanlığı onaylı firmayız diyerek kişi ve kişileri kandırabilmektedir.

2021 Ev Dezenfekte Fiyat Tablosu

Metrekare (m²)Ortalama FiyatıOrtalama İndirimli Fiyatı
50m²200.00₺170.00₺
75m²230.00₺200.00₺
100m²260.00₺220.00₺
150m²300.00₺250.00₺
200m²380.00₺300.00₺
2021 Ev Dezenfekte Fiyat Tablosu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Arya İlaçlama
Arya İlaçlama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara