Ev İlaçlama

Evlerin daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi için belirli dönemlerde ilaçlaması yapılmalıdır. Böceklerin farklı türleri evlerde sık sık görülmekte ve tehlike sinyalleri vermektedirler. hamam böceği  taşıdıkları mikroplar sayesinde evlerin birçok bölgesine girmekte ve evlerdeki yiyeceklere temas etmektedir. Bu nedenle insanlara kolayca hastalık bulaşmaktadır. Böcekler daha fazla mikrop yaymadan görüldüğü ilk andan itibaren ev ilaçlama çalışması yapan firma ile irtibata geçilerek bir an önce önlem alınmalıdır. Ev ilaçlama firmamız tarafından tamamen kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılmakta olup evinizde kötü koku oluşumunu önlemektedir.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

 Ev ilaçlama da kullanılan ilaçlar sadece böcek ve türlerine etki yapmakta olup, eşyalarınıza hiç bir zarar vermemektedir. Ev ilaçlama yapıldıktan 2 saat sonra evinizi temizleme yaptıktan sonra rahat bir şekilde kullanabilir ve böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Ev ilaçlama özel teknolojik makineler kullanılarak yapılmakta olup makinelerde ilaç püskürtme aparatları sayesinde ilaç değmedik ve ulaşmadık hiç bir alan kalmamaktadır. Ev ilaçlama firmamızda uzman ekip tarafından kısa sürede yapılmakta olup evlerinizde ilaçlama ihtiyacı duyduğunuz anda firmamız ile irtibat sağlayarak güvenli ve garantili şekilde evlerinizi ilaçlatabilirsiniz.

EV İLAÇLAMA FİRMALARI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ? 

Ev  ilaçlama firması seçerken öncelikle ilaçlama ruhsatlarının olup olmadığını teyit ettirmeniz gerekir. Sağlık bakanlığı tarafından denetim altında olmayan ruhsatsız firmalar sağlığınızı hiçe sayarak evinizi kimyasallarla doldurmaktadır. Firmamız sağlık bakanlığı tarafından eğitim almış yetki belgeleri  mevcut olup alanında uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. İlaçlama teknikerlerimiz sertifikaları sağlık bakanlığı tarafından ilaçlama sertifikalarını almaktadırlar. Böcek ilaçlama uzmanlık isteyen bir alandır. Böcek türü tespit edildikten sonra gelişi güzel sağa sola ilaç dökmek yerine doğru ekipmanlar ile dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlı tarafından onay almış insektisitler kullanılmalıdır.  Böceklerin farklı türleri evlerde sık sık görülmekte ve tehlike sinyalleri vermektedirler. Böcekler taşıdıkları mikroplar sayesinde evlerin birçok bölgesine girmekte ve evlerdeki yiyeceklere temas etmektedir. Bu nedenle insanlara kolayca hastalık bulaşmaktadır.

Garantili ev ilaçlama hizmeti almak için iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siz değerli dostlarımıza verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetlerinin bazıları

Gümüş Böceği ilaçlama

Karınca İlaçlama

Mite Toz Akarı İlaçlama

Akrep İlaçlama

Ev ilaçlama kaç saat sürer?

Ev İlaçlama Süreleri Ortam Koşullarına Evin Büyüklüğüne ve Evin doluluk oranına Haşerenin türüne haşerenin yoğunluğuna  bağlı olarak  olarak 45 Dakika ile 1 Saat Arasında değişebilmektedir.

Ev ilaçlandıktan sonra evde durulur mu?

Ev İlaçlama Yapıldıktan sonra kullanılan ilaçlara göre durum değişebilmektedir. Kokulu ilaçlama yapılmış ise 2 saat kadar havalandırma yapıldıktan sonra  Ev kullanılabilir. Kokusuz ilaçlama yöntemi ile ilaçlama yapılmış ise evi terketmenize gerek yoktur. İlaçlama yöntemine ve kullanılan kimyasala bağlı olarak bu süre değişebilmektedir.

Evi ilaçlama yaparken nelere dikkat edilmeli?

Haşere sorunları için evinize ilaçlama yaptırmak istediğinizde Seçtiğiniz firmanın Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgelerinin olmasına dikkat etmelisiniz.  İlaçlama Firması Seçerken Hem Firmanın hem de çalışanların yetki belgelerini teyit ettirmenizde sizin için daha faydalı olacaktır.

Evi ilaçlatmak kediye zarar verir mi?

İlaçlama Esnasında ve sonrasında evcil hayvanlarınızı dışarı çıkarmalısınız. Kedi köpek ve diğer evcil hayvanlarınız kokulara çok daha duyarlı oldukları için ilaçlama esnasında kullanılan ilaçlama ürünleri zarar verebilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA