Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği ilaçlama hizmeti ile güvenilir ve sağlıklı hizmet veren firmamız gümüş böceği ilaçlamasında ve diğer haşerelere karşı ilaçlama işlemlerinde özel hizmet desteği oluşturuyor.  Yaşam alanlarınızın gümüş böceğinden temizlenmesi noktasında özel hizmet desteği veren firmamız hijyenik yöntemleriyle kurumsal vizyonu ve misyonunu sizlere sunuyor. Tecrübeli kadrosu ve özel yöntemleri ile gümüş böceği haşeresine karşı mücadele eden firmamız yaşam anlarınızda hijyenik ortamlar oluşturuyor.

Gümüş Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır ?

Gümüş böceği ilaçlama işlemi yapılırken öncelikle Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olan malzemeler ve yöntemler kullanılır. Haşere ilaçlamasında bütüncül şekilde ilaçlama yapan firmamız öncelikle sorun tespiti ve yöntem belirlemesi işlemi uyguluyor. Gümüş böceği ilaçlama hizmeti ile güvenilir ve sağlıklı hizmet veren firmamız gümüş böceği ilaçlamasında ve diğer haşerelere karşı ilaçlama işlemlerinde özel hizmet desteği oluşturuyor. İlaçlama işleminde Öncelikle haşerelerin yaşam alanları tespiti yapılır ve bu alanlar uygun yöntemle ilaçlanır. Bu aşamadan sonra böceklerin önceden yumurtlama ihtimaline karşı belirli bir süre sonra yeniden ilaçlama yapılarak iki aşamalı ilaçlama ile ilaçlama yapılan alanlar tam anlamıyla gümüş böceğinden temizlenmiş olur. Gümüş böceğinden arındırılan mekanlarınızda bir daha bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız nemli ve rutubetli kalan alanların devamlı temizliğini yaparak gümüş böceği oluşumunu engelleyebilirsiniz. Gümüş böceği zararlısına karşı çözüme ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak anında özel hijyenik çözümlere kavuşabilirsiniz.

GÜMÜŞCÜN BÖCEĞİ 

Gümüşcün böceği yapısı eklem bacaklı grubunda yer aldığı için çok hızlı hareket edebilme kabiliyetine sahip olmakla birlikte hızlı üreme potansiyeline sahip haşere grubunda yer almaktadır. 21 ile 30  gün aralıklarla  yumurtladığı bilinmektedir. her defasında 40-60 yumurta bırakmaktadır. Yumurtalarını insanların ulaşamayacağı yerlere bıraktıkları için görmek imkansızdır. Ömür uzunlukları yaşadığı ortama bağlı olarak 1 yıl sürmektedir. Gümüşcün böceği Yaşam alanlarınızda yaşadığını fark ettiğinizde zaman kaybetmeden Firmamız ile iletişime geçip Gümüşcün ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Hızlı üredikleri için mücadelesi aradan geçen zamanda evinizi istila etmelerine sebep olmaktadır.

GÜMÜŞCÜN BÖCEĞİ NEREDE YAŞAR ?

Gümüşcün böceğin yaşam alanları karanlık nemli yerlerdir. Bu yüzden evlerimizin nemli alanlarını sürekli temizlememiz gerekir. Aksi takdirde istilaması kaçınılmaz olup mücadelesi zorlaşmaktadır. genellikle dolap arkaları Duvar çatlaklıkları parke altlarında yaşamlarını sürmektedirler. Gümüşcün böceği şikayetiniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Gümüş böceğinin zararları var mı?

Gümüş böceği zararları dolaylı yollardan insan gıdalarına hastalık yapıcı patojenleri bulaştırdığı bilinmektedir. Isırıcı ağız yapısına sahip olmadıkları için ısırma gibi hareketler sergileyemezler

Gümüş böceği yuvası nasıl bulunur?

Gümüş böceğin yuvasını bulmak çok zordur evin veya yaşam alanlarınızın her yerine yuva edinmiş olabilirler. Genellikle nemli ve serin bölgeleri severler

Gümüş böceğinin insana zararları nelerdir?

Gümüş böceğin insanlara karşı doğrudan herhangi bir zarar verdiği bilinmektedir. ağız yapıları ısırmaya elverişli değildir iğneleri olmadıkları için sokma durumu söz konusu değildir. Gümüş böceği insanlara dolaylı yollardan patojen bulaştırdığı bilinmektedir. Nemli ve rutubetli alanlarda yaşadığı için vücutlarına yapışan parazitleri insan gıdalarına ve kullanım alanlarına patojenleri bulaştırmaktadır.

Nem böceği nedir?

Nemli ve rutubetli alanlarda yaşayan haşere diğer adıyla gümüş böceği olarak bilinmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA