Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Telefonlar

0850 466 60 58

+90 (553) 703 09 89

Haberler / avcılar böcek ilaclama

avcılar böcek ilaclama

09Mart

2020

69 / Kişi Okudu

avcılar böcek ilaclama

  Avcılar Böcek İlaçlama

            Hijyenik ve yaşanabilir mekanlar için avcılar  böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız çeşitli ilaçlama seçenekleri ile her alana göre ilaçlama çözümleri sunuyor. Hizmetlerimize yakından bakıldığına kurum, ev ve iş yeri gibi özel mekan seçenekleri yanında açık alan ve depo gibi alanların ilaçlama işlemlerinin yapıldığını görüyoruz.Avcılar böcek ilaçlama olarak hizmet verdiğimiz ilçeler 

Deniz Köşkler böcek ilaçlama ,

Ambarlı böcek ilaçlama

Gümüşpala böcek ilaçlama 

Tahta kale böcek ilaçlama 

 

 - Haşere kontrol

 - Ev, apartman ilaçlama

 - Ofis, iş yeri ilaçlama

 - Okul, hastane ilaçlama

 - Fırın ilaçlama

- Araç İlaçlama

 - AVM, villa, bahçe ilaçlama

 gibi birçok seçeneğin firmamız tarafından kullanıcılarına sunulduğunu görüyoruz.

  

Zararlılarla Mücadelede Etkin Yöntemler

 

            Yaşam mekanları için sorunlar oluşturan böcekler Avcılar böcek ilaçlama firmamızca özel yöntemlerle ilaçlanarak sorun olmaktan çıkartılıyor. Bu yöntemlerle insan sağlığı açısından önemli olan temizlik olan işlemler uygulanırken aynı zamanda da ticari işletmeler için yasal mevzuatlara uygunluk konusunda çözümler sunuluyor.

 

 Böcek İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

 

            Firmamız müşterinin tercihine göre böcek ilaçlama  yapılacak alana özel yöntemler hazırlıyor. genellikle her konsepte uygun yöntemler varken bazen sıra dışı alanlar için özgün yöntemler geliştirmek gerekebiliyor. Örnek olarak ev ilaçlama işlemini ele aldığımızda bu işlem için öncelikle ilaçlama malzemeleri hazırlanır ve evde bulunan gıda maddeleri üzeri örtülür ya da dışarı çıkartılır. Genel olarak böcek ilaçlama işlemleri birbirine benzemekte olup ev ilaçlama aşamalarını ve türlerini şu şekilde ele alabiliriz.

 

            En sık tercih edilen ev ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem ile zararlılar öldürüldüğü gibi aynı zamanda yuvalarına kadar sirayet ederek popülasyonlarının da yok edilmesi sağlanmaktadır. Buharlama şeklinde ya da püskürtme şeklinde firma çalışanlarımızca uygulanır. Püskürtme tekniğinde ortam yarım saat sonra kullanıma açılmaktadır. Ancak dumanlama tekniğinde ise uzun süre ortam kullanıma kapalı kalması gerekmektedir. Ev ilaçlama yönteminde kullanılan yöntemlerden biri de jel ilaçlama yöntemidir. Sıkça tercih edilen bu yöntem kene, fare ve pire gibi haşereler için de kullanılmamaktadır. Kakalak ve hamam böceği gibi böceklerde de jel yöntemi etkin şekilde kullanılır. Avcılar böcek ilaçlama Firmamız tarafından özenle yapılan jel uygulamasında ev boşalmaya gerek yoktur. Pratik bir yöntem olan jel yönteminde gıdaların da ayrıca muhafaza edilmesine gerek duyulmaz.

ETİKET:

DİĞER HABERLER

corona-virüsü

corona-virüsü 15/Mart/2020

avcılar böcek ilaclama

avcılar böcek ilaclama 09/Mart/2020

Hamam Böceği

Hamam Böceği 08/Mart/2020

Böcek İlaçlamada Sıkça Sorulan Sorular

Böcek İlaçlamada Sıkça Sorulan Sorular 06/Mart/2020

Böcek ilaçlama nasıl yapılır

Böcek ilaçlama nasıl yapılır 06/Mart/2020


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryagrup.com