Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Haberler / avcılar böcek ilaclama

avcılar böcek ilaclama

09Mart

2020

311 / Kişi Okudu

avcılar böcek ilaclama

  Avcılar Böcek İlaçlama

          

  Hijyenik ve yaşanabilir mekanlar için avcılar  böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız çeşitli ilaçlama seçenekleri ile her alana göre ilaçlama çözümleri sunuyor. Hizmetlerimize yakından bakıldığına kurum, ev ve iş yeri gibi özel mekan seçenekleri yanında açık alan ve depo gibi alanların ilaçlama işlemlerinin yapıldığını görüyoruz.Avcılar böcek ilaçlama olarak hizmet verdiğimiz ilçeler 

Deniz Köşkler böcek ilaçlama ,

Ambarlı böcek ilaçlama

Gümüşpala böcek ilaçlama 

Tahta kale böcek ilaçlama 

 

 - Haşere kontrol

 - Ev, apartman ilaçlama

 - Ofis, iş yeri ilaçlama

 - Okul, hastane ilaçlama

 - Fırın ilaçlama

- Araç İlaçlama

 - AVM, villa, bahçe ilaçlama

 gibi birçok seçeneğin firmamız tarafından kullanıcılarına sunulduğunu görüyoruz.

  

Zararlılarla Mücadelede Etkin Yöntemler

 

            Yaşam mekanları için sorunlar oluşturan böcekler Avcılar böcek ilaçlama firmamızca özel yöntemlerle ilaçlanarak sorun olmaktan çıkartılıyor. Bu yöntemlerle insan sağlığı açısından önemli olan temizlik olan işlemler uygulanırken aynı zamanda da ticari işletmeler için yasal mevzuatlara uygunluk konusunda çözümler sunuluyor.

 

 Böcek İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

 

            Firmamız müşterinin tercihine göre böcek ilaçlama  yapılacak alana özel yöntemler hazırlıyor. genellikle her konsepte uygun yöntemler varken bazen sıra dışı alanlar için özgün yöntemler geliştirmek gerekebiliyor. Örnek olarak ev ilaçlama işlemini ele aldığımızda bu işlem için öncelikle ilaçlama malzemeleri hazırlanır ve evde bulunan gıda maddeleri üzeri örtülür ya da dışarı çıkartılır. Genel olarak böcek ilaçlama işlemleri birbirine benzemekte olup ev ilaçlama aşamalarını ve türlerini şu şekilde ele alabiliriz.

 

            En sık tercih edilen ev ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem ile zararlılar öldürüldüğü gibi aynı zamanda yuvalarına kadar sirayet ederek popülasyonlarının da yok edilmesi sağlanmaktadır. Buharlama şeklinde ya da püskürtme şeklinde firma çalışanlarımızca uygulanır. Püskürtme tekniğinde ortam yarım saat sonra kullanıma açılmaktadır. Ancak dumanlama tekniğinde ise uzun süre ortam kullanıma kapalı kalması gerekmektedir. Ev ilaçlama yönteminde kullanılan yöntemlerden biri de jel ilaçlama yöntemidir. Sıkça tercih edilen bu yöntem kene ilaçlama , fare ilaçlama ve pire ilaçlama gibi haşereler için de kullanılmamaktadır. Kakalak ve hamam böceği gibi böceklerde de jel yöntemi etkin şekilde kullanılır. Avcılar böcek ilaçlama Firmamız tarafından özenle yapılan jel uygulamasında ev boşalmaya gerek yoktur. Pratik bir yöntem olan jel yönteminde gıdaların da ayrıca muhafaza edilmesine gerek duyulmaz.

Haşere şikayetiniz için bizimle 7/24 iletişme geçebilirsiniz

ETİKET:

DİĞER BİLGİLER

şişli böcek ilaçlama

şişli böcek ilaçlama 08/Kasım/2020

sarıyer böcek ilaclama

sarıyer böcek ilaclama 08/Kasım/2020

hamam böceği ile mücadele

hamam böceği ile mücadele 19/Temmuz/2020

ESENYURT BÖCEK ilaçlama

ESENYURT BÖCEK ilaçlama 30/Mayıs/2020

bakırköy böcek ilaçlama

bakırköy böcek ilaçlama 23/Mayıs/2020


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com