Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Haberler / bakırköy böcek ilaçlama

bakırköy böcek ilaçlama

23Mayıs

2020

317 / Kişi Okudu

bakırköy böcek ilaçlama

BAKIRKÖY BÖCEK İLAÇLAMA

 

Haşereler, özellikle yaz aylarında hızlı bir şekilde üreyerek yaşama alanlarımızı sararlar.

 Herhangi bir müdahale edilmezse hızlı bir şekilde çoğalarak tüm alana yayılabilirler. Odalara, yataklara hatta yemeklere kadar ulaşarak yaşamaya başlarlar. 

Bu durum yaşandığında ise tek yapılması gereken şey BÖCEK  ilaçlama yaptırmaktır. 

Doğru ekipman ve profesyonel tekniklerle yapılan ilaçlamalar  sonuç vererek tüm böcekleri yok etmektedir. 

Yaşam alanında yapılan böcek ilaçlama işleminin insan sağlığını tehdit etmeden başarılı sonuç elde edilecek şekilde bilinçli yapılması gereklidir. 

Böcekler genellikle geceleri ortaya çıkarak beslenirler ve yuvalarını görmeniz neredeyse olanaksızdır.

 

Her çeşitteki haşereden tamamen kurtulmak için mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketinde hizmet sağlamak büyük bir önem taşımaktadır. 

Bazen kişisel olarak yapılan farklı haşere temizliği ile bittiği zannedilir fakat geride kalan ve bulunamayacak bölgelerde olan yumurtalar kısa bir zamanda yeniden her yerin böcek ile dolmasına neden olur. 

Bu yüzden sağlık bakanlığından onaylı firmalar ile bu temizliği yapmak çok uzun bir süre evinizin ya da iş yerlerinizin değişik haşerelerden uzak kalmasını sağlar.

 

 BÖCEK İLAÇLAMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR ?

 

  İlaçlama yapılacak olan bölge belirlendikten sonra, bölgeye gelen ekip böcek türüne, yoğunluğuna ve yaşama alanlarına göre ilaçlama tarzı belirlemektedir.

 Evinizde yaşayan böcek daha önce kanalizasyonda veya mikroplu bir alanda yaşamış olabilir ve bu mikropları doğrudan size taşıyabilir.

 Her böcek türünün kendine has bir direnç sistemi bulunduğundan ilaçların özenle seçilmesi başarılı sonuç için gereklidir.

Bakırköy böcek ilaçlama olarak, teknik ve profesyonel ekibimizle en doğru ilacı seçerek ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

 Kokulu, kokusuz, sıvı ve jel formunda olan ilaçlardan en uygun olanı ile işlem yapılmaktadır. 

Uygulama yapılan alanın büyüklüğüne göre süre değişmekle birlikte genellikle 30 dakika-1 saat içerisinde işlem bitmektedir.

 Profesyonel olmadan klasik sprey ilaçlarla yapılan ilaçlamalar kalıcı çözüm sağlamaz ve içeriği nedeniyle zehirlenmeye sebebiyet verebilirler.

 

böcek İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

  Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor.

 Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı, firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız. 

Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir. 

Firma olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye’nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız. 

Evinizde veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden ilaçlama yaptırmalısınız. 

Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden öğrenebilirsiniz. 

ETİKET:

DİĞER BİLGİLER

şişli böcek ilaçlama

şişli böcek ilaçlama 08/Kasım/2020

sarıyer böcek ilaclama

sarıyer böcek ilaclama 08/Kasım/2020

hamam böceği ile mücadele

hamam böceği ile mücadele 19/Temmuz/2020

ESENYURT BÖCEK ilaçlama

ESENYURT BÖCEK ilaçlama 30/Mayıs/2020

bakırköy böcek ilaçlama

bakırköy böcek ilaçlama 23/Mayıs/2020


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com