Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Haberler / Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları

06Mart

2020

158 / Kişi Okudu

Böcek İlaçlama Fiyatları

BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor. Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı,

 

 firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız. Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir. Firma olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye'nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız. Eviniz de veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden böcek ilaçlama yaptırmalısınız. Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden öğrenebilirsiniz. 

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI ?

 

Böcek ilaçlama fiyatları haşere türü alan büyüklüğü , kulllanılacak ekipmanlar , ilaç çeşitlerine ve ilaçlama yöntemlerine   göre değişkenlik göstermektedir. Mücadelesi zor olan haşere grupları ile mücadelesi kolay haşere grupları farklı aktif maddeli ilaçlar kullanılmaktadır. Hamam böceği ilaçlama mücadelesi kolay haşere grubu olduğu için Tahta kurusu ilaçlama ile aynı fiyat verilemez. Firmamız kalite ve Garanti kapsamında ekonomik fiyat garantisi sunmaktadır.

Arya ilaçlama olarak  halk sağlığı alanında  böcek ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinin verdiği sorumluluğu taşımanın haklı gurunu yaşıyoruz.

SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

EKONOMİK BÖCEK İLAÇLAMA FİYATI

GARANTİLİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

HİZMET SONRASI KONTROLLER

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER 

 

Böcek ilaçlama hizmeti almadan önce firmanın sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığını sorgulatmayı unutmayınız. Ruhsatsız firmalar çevre sağlığı açısından potansiyel tehlike yaratır. Sizde böcek ilaçlama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.


Detaylı bilgi için bizi Arayın

Tel :      0850 466 60 58

Tel :     +90 (553) 703 09 89

E-Mail : info@aryagrup.com

 

DİĞER BİLGİLER

şişli böcek ilaçlama

şişli böcek ilaçlama 08/Kasım/2020

sarıyer böcek ilaclama

sarıyer böcek ilaclama 08/Kasım/2020

hamam böceği ile mücadele

hamam böceği ile mücadele 19/Temmuz/2020

ESENYURT BÖCEK ilaçlama

ESENYURT BÖCEK ilaçlama 30/Mayıs/2020

bakırköy böcek ilaçlama

bakırköy böcek ilaçlama 23/Mayıs/2020


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com