Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Haberler / ESENYURT BÖCEK ilaçlama

ESENYURT BÖCEK ilaçlama

30Mayıs

2020

307 / Kişi Okudu

ESENYURT BÖCEK ilaçlama

ESENYURT BÖCEK İLAÇLAMA

  Evde veya iş yerlerinde ortada gezinen böcekler, sağlığı tehdit edecek salgılar bırakarak, kişilerde iğrenme duygusu uyandırmaktadır.

 Bu nedenle böceklerden kısa süre içerisinde kurtulmak için, böcek ilaçlama işlemlerinin yapılması gereklidir. 

Bu alanda uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız ESENYURT BÖCEK İLAÇLAMA alanında uzman personeller ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

 

İnsanlar yüzyıllardır haşere sorunları ile mücadele etmektedir. Böcekler yapısı gereği kullanılan kimyasal ilaçlara çok hızlı bi şekilde bağışıklık kazanma yapısına sahiptir.

  Belirli bir ortamın mevcut böceklerden arındırılmasına yönelik verilen böcek ilaçlama hizmeti, her türden böceklerin yok edilmesinde uygulanabilmektedir.

 Kokulu ilaçlama , kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama en yaygın şekilde kullanılan böcek ilaçlama yöntemlerindendir. 

Çoğunlukla kokusuz böcek ilaçlama yöntemi tercih edilse de, temizlenmesi zor böceklerin yok edilmesi için kokulu ilaçlama hizmetleri alınması gereklidir. 

Keskin bir kokuya sahip olan bu ilaçlar  böcek ilaçlama  yöntemi uygulanacağı zaman, ilaçlama yapılacak olan yerin terk edilmesi zorunludur.

tahtakurusu ilaçlama , pire ilaçlama , kene ilaçlama vb. kan emici böcekler için kokulu böcek ilaçlama uyguluması yapılmaktadır.

Kokusuz böcek ilaçlama  olan yöntemde yaşam alanlarınızı terketmek gibi  bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Kokusuz böcek ilaçlama uygulamaları karınca ilaçlama , hamam böceği ilaçlama ,örümcek ilaçlama vb. haşereler için en çok tercih edilen yöntemlerdir.

 

  Böceklerin yoğunlaştığı çekmecelerde, dolapların arka kısımlarında, kapı ve tesisat arkasında, duvar diplerinde jel ilaçlama yöntemi tercih edilebilir. 

Bu yöntem, özel tabanca uygulamasıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Jel ilaçlama uygulamaları Karınca ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama da en etkili yöntemdir.

 

  Park, bahçe ilaçlama , teras ve balkon gibi açık alanlarda dolaşan böcek ve haşerelerin yok edilmesinde genel olarak sıvı ilaçlama yöntemleri tercih edilmektedir. 

Çekirge ilaçlama , akrep ilaçlama , kertenkele ilaçlama , danaburnu ve çıyan ilaçlama  gibi böcek türlerinin yok edilmesinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

 

 Böceklerden Nasıl Korunmalıdır?

 

  Evlerde, iş yerlerinde veya açık alanlarda dolaşan ve insanları tedirgin eden böceklerden hızlı bir şekilde kurtulmanın en etkili yöntemi, böcek ilaçlamasıdır.

 Nemli bölgelerden topladıkları bakterileri gezindikleri ortama taşıyan çeşitli böcekler, sağlığı tehdit ettiğinden böceklerden korunması oldukça önemlidir. 

Korunma açısından, bulunulan ortamların böceklerden arındırılması lazımdır. Bu da böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılmasıyla mümkün olacaktır.

Doğal yöntemler ile korunmak mümkün değildir kısa süreliğine alınan önlemler böceklerin azalması durumu söz konusu değil aksine böceklerin ulaşamadığınız yerlere yumurta bırakmasına izin vermiş olursunuz.

 

  Rahat bir şekilde insanların yaşam alanına sızan böcekler, pek çok hastalığa sebebiyet verebilir.

 Bu hastalıklardan korunmak açısından böcek ilaçlama hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir. 

ESENYURT BÖCEK İLAÇLAMA olarak istanbul un tüm bölgelerinde servis noktalarımız bulunmaktadır.

Sizler de böcek problemiyle karşı karşıya kalırsanız; bu alanda kaliteli bir hizmet alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Hizmetlerden yararlanabilmek için 7 gün 24 saat boyunca firmamıza ulaşabilmeniz mümkündür. 

 

ETİKET:

DİĞER BİLGİLER

şişli böcek ilaçlama

şişli böcek ilaçlama 08/Kasım/2020

sarıyer böcek ilaclama

sarıyer böcek ilaclama 08/Kasım/2020

hamam böceği ile mücadele

hamam böceği ile mücadele 19/Temmuz/2020

ESENYURT BÖCEK ilaçlama

ESENYURT BÖCEK ilaçlama 30/Mayıs/2020

bakırköy böcek ilaçlama

bakırköy böcek ilaçlama 23/Mayıs/2020


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com