Hamam böceklerinden nasıl kurtulurum

İnsanların hamamböceklerinden kurtulmak için kullanabilecekleri birçok yöntem var . Sorun şu ki, hamamböceklerini öldürmek çok zor. Genel olarak konuşursak, birkaç hamamböceği görürseniz, muhtemelen çok daha fazlası vardır ve saklanma konusunda çok iyidirler.

Arya İlaçlama Bünyesinde çalışan hamamböceği böceği ilaçlama  uzmanları, hamamböceği istilasının nereden kaynaklandığını bulmak için eğitildi. Yuvaları buluyor, kaldırıyor ve hamamböceklerinin geri dönmemesi için size yöntemler sunuyoruz.

Bireysel Hamam böceği ilaçlama

evde kendiniz içeriği belli olmayan bir takım kimyasal ilaçlar kullanarak hamamböceklerinden kendi başınıza kurtulmaya karar verebilirsiniz. Kendin Yap ürünleri, görünür yetişkin hamamböceklerinin hemen kontrolünü sağlıyor gibi görünse de, genellikle uzun vadeli bir çözüm vaat edemezler.

amatörce yapılan  hamamböceği ilaçlama tedavisi kapsamlı değilse, hamamböceği yumurtaları bir veya iki ay sonra hayatta kalabilir ve yumurtadan çıkabilir. Bir hamamböceği istilasını etkili bir şekilde kontrol etmek için, yeniden istilayı önlemek için yuvalama/saklanma alanlarını da ilaçlama yapmanız  gerekir. Arya  haşere uzmanları bu saklanma alanlarını nerede bulacaklarını bilirler ve hamamböceklerinden kurtulma yolunda size yardımcı olabilirler.

Dairelerde Hamam böceklerinden Nasıl Kurtulunur?

Hamamböcekleri dağınıklığın ortasında saklanmayı severler, bu nedenle dolaplarınızda veya yere yakın kağıt poşet veya gazete saklamaktan kaçının. Çamaşır yığınları da bu haşereyi barındırma riski altında olabilir. Bir sızıntı fark ederseniz, bunu ev sahibinizin dikkatine sunun. Hamamböcekleri nem kaynaklarına çekilir.

Dairenizde hamam böcekleri görüyorsanız, bina yöneticinizi veya ev sahibinizi sorundan haberdar edin. Diğer daireler  de benzer sorunlar yaşıyor olabilir ve bina yöneticisi bina çapında önlem almak zorunda kalacaktır. Dairenizdeki hamamböcekleri ortadan kalktığı halde binada kalmaya devam ederse, sorununuz ancak geri gelecektir. Kimyasallar diğer birimlere sıçrayabileceğinden, apartmanlarda “böcek bombaları” gibi bireysel  hamamböceği ilaçlama yöntemlerini kullanmaktan kaçının. Özellikle çok birimli bir binada hamamböceklerinden kurtulmak için profesyonelleri aramak en iyisidir.

Mutfaktaki Hamam böceklerinden Nasıl Kurtulursunuz?

Mutfaktaki hamamböceklerinden kurtulmanın anahtarı temizlemek, temizlemek, temizlemektir! Hamam böcekleri besin kaynaklarına gider, bu nedenle mutfağınızda ne kadar az yiyecek bulurlarsa o kadar iyidir. Evcil hayvan mamasını gece boyunca dışarıda bırakmayın ve tüm kapları sıkıca kapalı tutun. Ayrıca, tezgaha veya zemine dökülen her şeyi sildiğinizden emin olun.

Özellikle kenarlara dökülmüş olabilecek kuru gıdalar için dolapları kontrol edin. Pirinç veya kinoa gibi tahıllar genellikle ambalajlarındaki küçük deliklerden dökülür. Hamamböcekleri duvarların kenarları boyunca seyahat etmeyi severler, bu yüzden dökülen bu eşyalar yollarına çıkmış olabilir.

Hamam böceklerinden Kurtulmak : Arya İlaçlama Yöntemi

İlaçlama teknisyenlerimiz, en son hamamböceği algılama ve hamamböceği önleme yöntemleri konusunda son derece eğitimlidir. Kapsamlı denetimler yapıyoruz ve hamamböceği istilasını ortadan kaldırmak için en etkili yöntemleri ve geri gelmelerini engellemek için güvenilir yöntemler sunuyoruz . Arya İlaçlama yöntemi, randevu ayarlamak için bir telefon görüşmesi yaptığınızda başlar.

 1. 24 saat garantili yanıt – Bir Arya ilaçlama temsilcisi, Yaşam Alanlarınızı incelemek ve hamamböceği istilasından kurtulma sürecini başlatmak için sizin için uygun bir zamanda bir randevu ayarlamak için 24 saat içinde sizi arayacaktır.
 2. Eksiksiz inceleme –  uzmanlarımız tüm mülkü ve tüm potansiyel saklanma yerlerini arayacaktır. Hamamböceklerinin bir araya geldiği yeri bulacağız ve ayrıca binaya nasıl girdiklerini de bulacağız. Hamamböceklerinin alışkanlıkları ve en olası saklanma yerleri hakkında her şeyi biliyoruz.
 3. Tedavi sağlayın – eviniz veya işiniz için işe yarayacak doğru ilaçlama yöntemini bulmak için sizinle birlikte çalışacağız. Hamamböceklerini yakalayıp ortadan kaldırabilecek çeşitli yöntemlerimiz var ve bu yöntemin sizin durumunuz için doğru yöntem olduğundan emin olacağız.
 4. Düzenli takip denetimleri – hamamböceği kontrolü biraz zaman alabilir. Bir hamamböceği istilasını tamamen ortadan kaldırmak için birkaç ilaçlama  gerekebilir. Ayrıca tüm hamamböceklerinin gittiğinden emin olmak için iade denetimleri yapmak için sizinle ve programınızla birlikte çalışacağız.
 5. Önleme – hamamböceği istilası ortadan kalktığında, mülkünüzü hamamböceğine karşı korumanız için size tavsiyelerde bulunacağımızdan emin olacağız. Bu şekilde yolun sonunda hamam böceğinden kurtulmuş olacaksınız

Bugün bir randevu ayarlamak için 05537030989 numaralı telefonu arayın veya çevrimiçi formumuzu kullanın. Hamam böceği probleminizden kurtulmanıza ve tekrar olmasını engellemenize yardımcı olacağız.

Comments (2)

 1. Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir - 7/24 Garantili ilaçlama
  28 Mayıs 2021

  uygulama yapılacak haşereye göre farklılık gösterir. Şöyle ki; Eğer evinizde hamam böceği ya da kalorifer böceği sorununuz var ise bu haşerelere karşı genellikle kokusuz

 2. recai D
  10 Haziran 2021

  hamam böceğinden nasıl kurtulurum diye araştırma yapıyordum sizden aldığımız hizmet sonrasında hamam böceklerinden kurtuldum teşekkürler

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA