Hastane ilaçlama

Hastane ilaçlama kesinlikle uzmanlaşmış ve profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Halk sağlığı alanında sürekli olarak hizmet veren hastanelerin ilaçlanması ciddi anlamda titizlik gerektirmektedir. Bu alanlar insanların çok fazla giriş ve çıkış yaptığı alanlardır. Haşereler bu tür alanlara çok daha kolay giriş yapabildikleri gibi çok hızlı bir şekilde de çoğalabilmektedir. Bu nedenle periyodik aralıklarla hastane ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Hastane İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hastane gibi alanların özellikle yemekhane bölümlerinde fare gibi haşereler yaygın miktarda bulunmaktadır. Yemekhane bölümünde önlem alınmadığı takdirde haşere ve kemirgenler diğer alanlara da yayılma göstermektedir. Sürekli olarak faaliyet gösteren sağlık kuruluşların çok iyi bir şekilde ilaçlama teknikleri ile ilaçlanması gerekmektedir. Hastane ilaçlama kesinlikle uzmanlaşmış ve profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır.

Hastane İlaçlama şirketi olarak yapmış olduğumuz kaliteli ilaçlama teknikleri kesinlikle kokusuzdur. Hastane İlaçlama sırasında alanın terk edilmesine gerek yoktur. Böceklerin ilaçlanmasında genel olarak jel uygulaması ya da kokusuz sıvı uygulama tercih edilmektedir. Özellikle kemirgenlerin bulunduğu alanların tespit çalışması yapılır ve yaşam alanlarına kemirgen istasyonları yerleştirilir. Hastane İlaçlama sırasında kullanılan tüm ilaçlar insan sağlığını tehdit etmemektedir. Ayrıca Ziraat Mühendisleri tarafından tüm kontroller sağlanmaktadır. Kaliteli ve güvenilir sağlık bakanlığı onaylı  Hastane ilaçlama hizmeti içim  bizi tercih edebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA