Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Hizmet / APARTMAN İLAÇLAMA

APARTMAN İLAÇLAMA

APARTMAN İLAÇLAMA 

Kurumsal vizyonu ile hijyenik yaşam alanları sunan apartman ilaçlama hizmetimiz daha ideal yaşam alanları oluşturma misyonu ile temizlik işlemleri uyguluyor. Apartman zararları ile mücadelede özel hizmet desteği sağlayan firmamız özel materyalleri ve uzman ekibi ile hijyenik çözümler sunuyor.

Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ürünler ile hizmet veren firmamız böcek ilaçlamada özel ekipmanları ve özel yöntemleriyle hizmet veriyor. Her türlü böceğe karşı çözüm önerisi olan firmamızın yöntemlerinde öncelikle haşere türü belirlemesi yapılır. Daha sonra haşerenin yaşam alanları ve yuvarlanma bölümleri belirlemesi yapılır.

Bu aşamadan sonra haşere yuvasında bulunan kapalı yumurta alanlar ilaçlandıktan sonrasında yeniden yapılanma ihtimaline karşı tespit yapılarak ikinci kez apartman ilaçlama yapılma gerekliliği belirlenir. İki aşamalı ilaçlama sistemi ile önce haşere ve sonra da yumurtalarına karşı imha işlemi yapılarak apartmanların haşerelerden temizleniyor. Apartmanlarınızda yeniden haşere oluşmasını engellemek istiyorsanız apartmanlarınızdaki sıcak ve nemli alanların temizliğini devamlı yaparak bu alanlarda böcek oluşmasını engelleyebilirsiniz. Apartmanlarda böcek ilaçlama işlemi yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek özel ilaçlama uygulamalarına kavuşabilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com

ETİKETLER