Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Hizmet / böcek ilaçlama

böcek ilaçlama

BÖCEK İLAÇLAMA

İnsan ve çevre sağlığına dolaylı yollardan veya direkt olarak zarar veren haşerelerin temizlenmesine böcek ilaçlama denir.
Böcekler Direkt veya dolaylı yollardan insanlara ve çevreye virüs , bakteri benzeri ölümcül mikropları bulaştırmaktadır.
İnsan sağlığına direkt zarar veren haşereler pire tahta kurusu kene sinek vb. haşerelerin mikrop ve çeşitli virüsleri taşıdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Pirelerin veba mikrobu taşıdığı bilinmektedir. Keneler KIRIM KONGO KANAMALI ATEŞ  rahatsızlığına sebep olmaktadır.
Dolaylı yollardan zarar veren haşereler göründüğü kadar masum olmayabilir. Hamam böcekleri organik besinlerle beslendiği için çeşitli mikrop ve virüsleri insan gıdalarına bulaştırmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA NASIL YAPILIR ?

ARYA İLAÇLAMA VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ olarak Sağlık bakanlığı tarafından eğitim almış alanında uzman arkadaşlarımız haşere türünü tespit ettikten sonra en doğru Böcek ilaçlama yöntemini uygulayıp haşere şikayetinizi ortadan kaldırmaktadır.
Böcek ilaçlama da kullandığımız ekipmanlar ve ilaçlar Sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiye sahip değildir.
Amatörce yapılan ilaçlama uygulaması fayda getirmek yerine sağlığınızı riske atmasını sağlar. Böcek ilaçlama uygulamasında kullanıldığımız ürünler profesyonel personel ürünlerdir.
Doğal yöntemler ile Haşereleri uzak tutmak için farklı uygulamalar olmasına rağmen haşereler bir süre sonra yaşam alanlarınızı istila etmiş olur. Haşereler milyonlarca yıldır yaşamakta ve çevreye yaşam şartlarına hemen adapte olup yaşamlarını sürmektedir.
Doğal yöntemler kullanmak yerine Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek ilaçlama firması ile anlaşıp şikayetinizi sonlandırabilirsiniz.
Anlaştığınız firmanın Sağlık Bakanlığı onaylı belgelerini mutlaka teyit ettiriniz. Onaylı olmayan firmalar Sağlığınızı tehlikeye atabilir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ NELERDİR ?

Böcek ilaçlama Yöntemleri Haşerenin türüne yoğunluğunu ve çevre şartlarına göre değişmektedir.
Kokulu böcek ilaçlama , Kokusuz Böcek ilaçlama , Jel böcek ilaçlama ve Yem ilaçlama olarak çok çeşitli ilaçlama yöntemleri bulunmakta.
 Kan emici parazitler mücadelesi zor haşere grubunda yer aldığı için Kokulu böcek ilaçlama yöntemi en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.
Kokusuz böcek ilaçlama yöntemi mücadelesi kolay olan haşere gruplarında kullanılır. Mücadelesi Kolay olan haşereler ihmal edildiğinde Kokulu böcek ilaçlama yöntemine başvurulmaktadır.
Gıda alanlarında sıvı ilaçlama uygulamak yerine daha çok etkili olan jel böcek ilaçlama yöntemi kullanılır. Jel ilaçlama uzun vadede en etkili ilaçlama yöntemidir. Hamam böcekleri ve karıncalar hedef alınır.
 Fare vb. kemirgen ilaçlamalarında Yemleme yöntemi kullanılır hızlı ve etkili sonuçlar vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA FİRMALARI ?

İletişim teknolojisi geliştikçe Böcek ilaçlama firmalarına ulaşmak artık çok kolaylaştı. Bununla beraber İLAÇLAMA YETKİ BELGELERİ olmayan çok sayıda Korsan firmalar fırsattan yararlanmaya çalışmaktadırlar.
Anlaştığınız Firmanının Sağlık Bakanlığı Tarafından Yetki belgelerini teyit ettirin Adresinize Gelen İlaçlama personelinin belgelerini teyit ettirin çünkü korsan firmalar ucuz uygulama yaptıkları için Sağlığınızı riskte atmaktadır.
Belgeleri olmayan firmalar ile çalışmak suçtur. Sağlık Bakanlığı belgesi olmayan firmalar adresinize gelip ilaçlama yaptıklarında zehirlenme durumu olduğunda hiç bir şekilde korsan firmayı suçlayacak kanıt elinizde olmayabilir.

ARYA İLAÇLAMA VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ olarak istanbulun tüm bölgelerinde servis noktalarımız vardır. Garantili böcek ilaçlama hizmeti almak için 7/24 iletişime geçebilirsiniz

 

 


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com

ETİKETLER