Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Hizmet / CAFE RESTORANT İLAÇLAMA

CAFE RESTORANT İLAÇLAMA

Özellikle cafe, restoran ve diğer yemek işletmelerinde söz konusu haşerelerin bulunması hem hijyen hem de hizmet kalitesi açısından büyük bir öneme sahip.

Firmamız; profesyonel ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama teknikleri sunduğu cafe restoran ilaçlama hizmeti ile cafe ve restoranlarda haşerelere yaşam şansı tanımıyor. Düzenli olarak yapılan ilaçlama hizmeti ile işletmenizin hijyenik ve güvenli bir hizmet sunmasına katkı sağlıyor.
Cafe ve restoran işletmelerinin özellikle yemek yapılan bölümleri haşerelerin hedefi durumunda. Buralarda uygun noktalara koyulacak ilaçlar sayesinde hamam böceği, kalorifer böceği gibi haşerelerin cafe ve restoran işletmelerine giriş yolları kapatılmış oluyor. Firmamız tüm haşere türleri için etkin ilaçlama çözümleri ile yüzde yüz başarılı bir hizmet sunuyor.
Gıda ve hijyen uzmanları; yiyecek ve içecek alanında hizmet sunan işletmelerin her mevsim değişikliklerinde ilaçlanması gerektiğine vurgu yapıyor. Etkin bir cafe restoran ilaçlama için firmamıza başvurarak bu alanda profesyonel hizmet alabilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com

ETİKETLER