Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Hizmet / Dezenfeksiyon ilaçlama

Dezenfeksiyon ilaçlama

DEZENFEKSİYON NEDİR ?

Dezenfeksiyon nedir ?  

Dezenfeksiyon ile sterilizasyon isim benzerliği olduğu için sürekli birbirine karıştırılmaktadır. Dezenfeksiyon cansız maddeler üzerinde hastalığa sebep olan mikro organizmalar diğer adıyla patojenlerin ortamdan arındırılması için kimyasal ilaçlar ile kullanılan yönteme denir.  Sterilizasyon ise cansız maddeler üzerindeki organizmaları ve sporları öldürme yöntemine denir. Dezenfeksiyon çeşitli kimyasal ilaçlar ile soğuk sisleme dumanlama yöntemi ile uygulanır ve tek uygulama yapılan dezenfeksiyon çok etkili olmamaktadır. Dezenfeksiyon belli periyotlar ile yapılmalıdır. Virüslerden , bakterilerden arındırılmış alan hemen kullanıma açılabilir. Düzenli olarak dezenfeksiyon yapılan ortamda bakteriler barınmamakla birlikte çoğalmasını önlemiş olunur.

Ev ortamlarında ve çeşitli aktif olarak kullanılan yaşam alanlarında meydana gelen haşereler dışında, gözle görülen ve görülmeyen tüm küçük mikroorganizmaları ortadan kaldırmaktayız. Üreme ve çoğalmasını güvenilir ilaçlama sistemleri ile en iyi şekilde sonuçlandırıp profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile dezenfeksiyon işlemlerini en iyi şartlar altında gerçekleştirmekteyiz. Tarım ortamlarında, bitki ve üretime zarar verebilecek tüm mikroorganizmaların üremesinin durdurularak yok edilmesi gerekmektedir. Uygulanacak alanlara göre dezenfekte yöntemlerimiz değişim gösterebilmektedir. Tarımın açık alan yapısı itibari ile daha güçlü ve kalıcı sonuçlar yaratmak için dış alanlarda kullanmaya uygun teknikler uygulamaktayız. Tam anlamı ile kesin sonuç getiren dezenfekte sistemleri, çeşitli püskürtme yöntemi ile su buharı ya da gaz sistemi püskürtülerek gerçekleştirmekteyiz. Yaşam alanlarımızda hastalık yapıcı CORONA VİRÜS , HANTA VİRÜS , vb. haşereler ve diğer hastalık taşıyan hayvanların bıraktıkları bütün virüsleri yok ediyoruz. 

 

 

DEZENFEKSİYON NASIL YAPILIR ?


Oluşan bütün zararlı bakterilerin, mikroorganizmaların tam anlamı ile giderilmesini sağlayacak güçlü kimyasal maddeler kullanılmaktadır. İşlem maliyetleri, kullanım kalitesine göre çok uygun fiyatlara müşterilerimize sunmaktayız. dezenfeksiyon işlemlerinizde müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini en güzel referanslarımız olarak vizyonumuza ekliyoruz. Garantili ve güvenilir kimliğimiz ile yapacağımız işlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini misyonumuz olarak kabul etmiş olmaktayız. Yaşam alanlarınız daha sağlıklı ve temiz olsun. Firmamız ile iletişime geçip detaylı bilgi almak için 7/24 iletişime geçebilirsiz

Otel dezenfeksiyonu 

Hastane dezenfeksiyonu 

Okul dezenfeksiyonu 

Ev dezenfeksiyonu 

iş yeri dezenfeksiyonu vb. tüm yaşam alanlarını virüslerden arındırarak daha hijyenik ortamlar sunuyoruz.  

 


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com

ETİKETLER