Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Hizmet / EV İLAÇLAMA

EV İLAÇLAMA

EV İLAÇLAMA

Evlerin daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi için belirli dönemlerde ilaçlaması yapılmalıdır. Böceklerin farklı türleri evlerde sık sık görülmekte ve tehlike sinyalleri vermektedirler. hamam böceği taşıdıkları mikroplar sayesinde evlerin birçok bölgesine girmekte ve evlerdeki yiyeceklere temas etmektedir. Bu nedenle insanlara kolayca hastalık bulaşmaktadır. Böcekler daha fazla mikrop yaymadan görüldüğü ilk andan itibaren ev ilaçlama çalışması yapan firma ile irtibata geçilerek bir an önce önlem alınmalıdır. Ev ilaçlama firmamız tarafından tamamen kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılmakta olup evinizde kötü koku oluşumunu önlemektedir.


Ayrıca ev ilaçlama da kullanılan ilaçlar sadece böcek ve türlerine etki yapmakta olup, eşyalarınıza hiç bir zarar vermemektedir. Ev ilaçlama yapıldıktan 2 saat sonra evinizi temizleme yaptıktan sonra rahat bir şekilde kullanabilir ve böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Ev ilaçlama özel teknolojik makineler kullanılarak yapılmakta olup makinelerde ilaç püskürtme aparatları sayesinde ilaç değmedik ve ulaşmadık hiç bir alan kalmamaktadır. Ev ilaçlama firmamızda uzman ekip tarafından kısa sürede yapılmakta olup evlerinizde ilaçlama ihtiyacı duyduğunuz anda firmamız ile irtibat sağlayarak güvenli ve garantili şekilde evlerinizi ilaçlatabilirsiniz.

 

EV İLAÇLAMA FİRMALARI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ? 

 

Böcek ilaçlama firması seçerken öncelikle ilaçlama ruhsatlarının olup olmadığını teyit ettirmeniz gerekir. Sağlık bakanlığı tarafından denetim altında olmayan ruhsatsız firmalar sağlığınızı hiçe sayarak evinizi kimyasallarla doldurmaktadır. Firmamız sağlık bakanlığı tarafından eğitim almış yetki belgeleri  mevcut olup alanında uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. İlaçlama teknikerlerimiz sertifikaları sağlık bakanlığı tarafından ilaçlama sertifikalarını almaktadırlar.

Böcek ilaçlama uzmanlık isteyen bir alandır. Böcek türü tespit edildikten sonra gelişi güzel sağa sola ilaç dökmek yerine doğru ekipmanlar ile dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlı tarafından onay almış insektisitler kullanılmalıdır.  Böceklerin farklı türleri evlerde sık sık görülmekte ve tehlike sinyalleri vermektedirler. Böcekler taşıdıkları mikroplar sayesinde evlerin birçok bölgesine girmekte ve evlerdeki yiyeceklere temas etmektedir. Bu nedenle insanlara kolayca hastalık bulaşmaktadır.

Siz değerli dostlarımıza verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetlerinin bazıları

Pire ilaçlama

Hamam böceği ilaçlama

Fare ilaçlama

Yatak böceği ilaçlama (tahta kurusu ilaçlama )

Karınca ilaçlama

gümüş böceği ilaçlama

Garantili ev ilaçlama hizmeti almak için iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com

ETİKETLER