Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Hizmet / HASTANE İLAÇLAMA

HASTANE İLAÇLAMA

HASTANE İLAÇLAMA

Halk sağlığı alanında sürekli olarak hizmet veren hastanelerin ilaçlanması ciddi anlamda titizlik gerektirmektedir. Bu alanlar insanların çok fazla giriş ve çıkış yaptığı alanlardır. Haşereler bu tür alanlara çok daha kolay giriş yapabildikleri gibi çok hızlı bir şekilde de çoğalabilmektedir. Bu nedenle periyodik aralıklarla hastane ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Hastane gibi alanların özellikle yemekhane bölümlerinde fare gibi haşereler yaygın miktarda bulunmaktadır. Yemekhane bölümünde önlem alınmadığı takdirde haşere ve kemirgenler diğer alanlara da yayılma göstermektedir. Sürekli olarak faaliyet gösteren sağlık kuruluşların çok iyi bir şekilde ilaçlama teknikleri ile ilaçlanması gerekmektedir. Hastane ilaçlama kesinlikle uzmanlaşmış ve profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. İlaçlama şirketi olarak yapmış olduğumuz kaliteli ilaçlama teknikleri kesinlikle kokusuzdur.


İlaçlama sırasında alanın terk edilmesine gerek yoktur. Böceklerin ilaçlanmasında genel olarak jel uygulaması ya da kokusuz sıvı uygulama tercih edilmektedir. Özellikle kemirgenlerin bulunduğu alanların tespit çalışması yapılır ve yaşam alanlarına kemirgen istasyonları yerleştirilir. İlaçlama sırasında kullanılan tüm ilaçlar insan sağlığını tehdit etmemektedir. Ayrıca Ziraat Mühendisleri tarafından tüm kontroller sağlanmaktadır. Sizde 1. kalite ilaçla arıyorsanız eğer bizi tercih edebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0850 466 60 58
  • Gsm: +90 (553) 703 09 89
  • Fax:
  • Email: info@aryailaclama.com

ETİKETLER