Kene İlaçlama

Kene ilaçlama işlemleri alanında uzman ve profesyonel olan ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Kene hayvanlara ve insanlara yapışarak kan emen haşerelerden en tehlikeli olanıdır. Kene yapışması sonucunda kesinlikle bireysel uygulama ile vücuttan koparılmamalıdır mutlaka sağlık personellerinden destek alınmalıdır. Kenelerin 900 den fazla türü bulunmaktadır. Öldürücü virüsler taşımaktadırlar. Virüsleri konakçıdan başka bir konağa taşımaktadırlar. 65 ten fazla hastalık taşıdığı belirlenen keneler ülkemizde son zamanlarda tekrar  görünmeye başlandı. Genellikle ağaçlık alanlarda tarlalarda yaşamlarını sürdüren keneler konakçılarına yapıştıklarında hemen ayrılmazlar.

 Kene İlaçlama Firmaları 

Kene ilaçlama işlemleri alanında uzman ve profesyonel olan ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Arya ilaçlama firması uzun yıllardan beri hizmet vererek tüm haşerelerin ilaçlanmasında başarılı çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda da kene ilaçlama konusunda da ilaçlama teknikleri bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı olarak çalışan şirketler tarafından haşere kontrol sürecinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Sağlıklı bir şekilde haşereler ile mücadele edilebilmesi açısından bütüncül bir yaklaşım sergilenmelidir. Kene ilaçlama konusunda oldukça başarılı bir firma olarak aynı zamanda sunmuş olduğumuz hizmetlere çok uygun fiyat önerilerinde bulunuyoruz.

Kene İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kenelerin ilaçlama işleminin yapılmasından önce ortam hakkında bir tespit aşaması yapılmalıdır. Haşerenin türü hakkında bilgi toplanmalıdır. İnsan sağlığını tehdit eden haşerenin türü belirlendikten sonra nerelerde yaşadığı konusunda da incelemeler yapılmalıdır. Haşerelerin yumurtlama durumlarına göre tek ya da çift ilaçlama yapılıp yapılmayacağı konusunda karar verilmektedir. İnsanların yaşam alanlarına girerek onları zor durumda bırakan haşerelerin ilaçlanması ve sağlıklı bir ortam sunulması misyonumuzdur. Kurumsal ilkelerimiz arasında yüksek sorumluluk bilinci yer almaktadır. Sizde haşereler ile sıkıntı yaşıyorsanız eğer 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

KENELERDEN KORUNMA YOLLARI ?

Kenelerden doğal yollarla korunma yöntemleri bulunmaktadır.  Elma sirkesi kenelerden korunmanın en etkili yöntemlerden biridir. Elma sirkesini sprey aparatları yardımıyla  bacak ve kollarınıza sıkarak kenelerin yapışmasına engel olabilirsiniz. Limon portakal narenciye gibi gıdaları kaynatıp sprey yardımıyla evcil hayvanlarına sıkıp kenelerden korunabilirsiniz. Eczanelerde kene kovucu spreylerden faydalanabilirsiniz. Kene Problemi için firmamız ile iletişime geçip Kene ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz

Call Now ButtonHEMEN ARA