trende

Kokulu Böcek İlaçlama

Kokulu Böcek İlaçlama

Kokulu Böcek İlaçlama

Haşerelerin çok yoğun olarak görüldüğü bazı yerlerde kokulu ilaçlama yapılması böceklerin ölümünü ve bu sayede çözüme daha hızlı gidilmesini de sağlayabilir. Bu kokulu ilaçlama likit bir şekilde püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. Örnek verecek olursak; Hamam böcekleri kapsülleri halinde yumurta bırakırlar ve her bir kapsül içinde 35 ila 40 adet yavru bulunabilir.

Yıllık olarak 8 ya da 10 defa yumurtlama yapan dişi ergin hamam böcekleri öldüklerinde bile yumurta bırakırlar. Bu sebep ile haşereleri yoğun olduğu bazı alanlarda etkili bir ilaçlamanın yapılması çok önemli olmaktadır. Kokulu ilaçlamada daha kısa bir zaman içinde sonuçlar alınır. Bu ilaçlamada mekanı kısa bir süre için (4 saat kadar) terk etmeniz durumu gerekmektedir. Bu da bazı zehirlenme ihtimaline karşı alınan bir önlemdir.

Kokulu böcek ilaçlama sırasında ilaçlanan alanlarda bulunan kişinin maske takması da bu yüzden gerekmektedir. İlaçlama bittikten bir kaç saat sonrasında mekanınızı havalandırıp günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Siz de böcekler ile ilgili bu türden problemler yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, haşerelere veda edebilirsiniz. Arya ilaçlama olarak kullandığımız tüm ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır.

Kokulu ilaçlar hangi haşerelerde etkili olur ?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Arya İlaçlama
Arya İlaçlama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara