Kokusuz Böcek İlaçlama

Böceklerle mücadelede kullanılan eski ilaçlama yöntemleri, böcekler kadar insan sağlığını da tehdit eden etkilere sahiptir. Bu etkiler nedeniyle, kullanılan yöntemler konusunda titizlikle sürdürülen çalışmalar sayesinde yeni ve insan sağlığı açısından zararsız işlemler geliştirilmiştir. Kokusuz ilaçlama işlemleri kolay uygulanabilir ve insanlar için zararsızdır.
Su bazlı karışımlarla oluşturulan ve püskürtme yöntemi ile kullanılan kokusuz ilaçlama işlemleri, eski yöntemlerin uzun ve işlevsiz etkilerinden sonra, böceklerle mücadelede yeni bir dönemin başlamasını sağlamıştır. Kullanılan yeni yöntemlerle eskiden olduğu gibi uzun ön hazırlıklara ve evden saatlerce uzak kalmayı sağlayacak planlamalara gerek kalmamıştır. Günün her saati uygulanabilir bu yöntemler ile böceklerle mücadelede kalıcı ve etkin çözümler sağlanabilmektedir.

Kokusuz ilaçlama işlemlerinde kullanılan maddenin solunmasının insan sağlığı için herhangi bir zararı yoktur. Buna karşın, tedbirli olunması için kullanıcının bir saat boyunca ilaçlama işleminin yapıldığı yere girmemesi önerilir. İlacın gıda maddeleri ile temasının engellenmesi de önemlidir. İlacın yapısındaki maddeler, gıdaların bozulma hızını arttırmaktadır. İlaçla temas eden gıdalar tüketilmemelidir. Ardında koku ve kirli hava yaratmayan kokusuz ilaçlama işlemleri, günün her saati, her mekanda uygulanabilir ve böceklerle mücadelede etkin sonuçlar sağlamaktadır. Kullandığımız tüm ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır.

Comments (3)

 1. Şeyma A.
  4 Haziran 2021

  ilaçlama hizmeti için aramadan önce aryailaclama.com sitesini incelediğimde sağlık bakanlığı onaylı firma olduğunu fark ettim daha sonra detaylı bilgi amaçlı iletişime geçtiğimde aklıma takılan tüm soruları detaylı bir şekilde cevapladılar daha sonra kokusuz ilaçlama hizmeti için yardım istediğimde aynı gün içinde ilaçlama ekibi hemen adresimize gelip ilaçlama işlemlerini yaptılar böylece böcek probleminden kurtulduk

 2. Emel Ç
  4 Haziran 2021

  Aldıkları paranın karşılığını profesyonel hizmet olarak veriyorlar kokusuz ilaçlama hizmetinden faydalanarak tüm şikayetlerimizi gidermenin yanı sıra düzenli bir şekilde haşere problemimizi takip altına alıp düzenli bir şekilde kontrol amaçlı arayıp bilgi alışverişinde bulunuyoruz

 3. Cemil D
  4 Haziran 2021

  Evimizde Haşere Problemi vardı Arya İlaçlama ekibi Kokusuz ilaçlama yaptıktan sonra 1 hafta içinde tüm haşerelerden kurtulduk tercih edebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA