Pire ilaçlama

Pire ilaçlama oldukça titizlik ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Bilindiği üzere pireler vücut yapıları itibarı ile diğer böcek türlerinden ve haşerelerden daha farklı şekilde ilaçlanmaktadır.  Üremek için kana ihtiyaç duyan pirelerin yaşama biçimlerine bakacak olursak, parazitlere benzerlik gösterirler. Bu pirelerin vücutlarının yapısı çok fazla yassı olduğu için diğer canlılardan kolaylıkla ayırt edilebilirler. Eğer evlerinizde evcil hayvan besliyorsanız ve evinizde pirelere rastladıysanız bunun en büyük sebebi beslediğiniz hayvanlardır.

Eğer evinizde kedi ya da köpek besliyorsanız pireler bu hayvanların üzerlerine sıçrayarak onların üzerinde yaşamaya başlarlar. Çok yüksek sıçrama potansiyeline sahip bu pireler insan piresi, kedi piresi, kuş piresi gibi birçok türe sahiptir. Fareler böcekler ve haşereler kadar sinir bozucu şekilde evlerimizde üreyen pireler daha önce de söylediğimiz gibi kedilerimizin ya da köpeklerimizin üzerinden evlerimizin içerisine girerler. Çoğu zaman bu hayvanları kendilerine konak olarak seçen pireler insanları Konak olarak çoğu zaman kullanmazlar. Fakat yine de pirelerin ev ya da ofislerimizde bulunması bizleri oldukça rahatsız eder. Pirelerin insanları rahatsız etmesinin bir başka sebebi ise insanların vücutlarını ısırmasıdır. Pirelerin insanların vücuduna yaptığı ısırıklar çoğu zaman kaşıntıya ve kaşınma sonrasında çirkin bir görüntüye neden olmaktadır.

Pire İlaçlama Firmaları

Pireleri diğer haşere türlerinden ayıran bir başka özellik ise çok fazla ve dağınık şekilde üremeleridir. İnsanların üzerinde yaşayan pireler çoğu zaman yumurtalarını elbiselere ve elbiselerin ya da ev içerisinde bulunan pamuklu maddelerin eğer bulunuyorsa dikişli kısımlarına bırakırlar. Bunun yanı sıra bir yumurtlama döneminde bir haftada yaklaşık 30 ile 50 adet yavru sayısına ulaşan pireler çoğu hastalığın ve salgının bulaşmasına neden olan bir haşere türüdür. Kan emen bir tür olan pireler çoğu hastalığı emdikleri kanlar ile insanlar arasında taşımaktadır. Bu yüzden pire ilaçlama oldukça titizlik ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Eğer pire ilaçlama hizmetine ihtiyacınız varsa bu noktada işinde profesyonel olan kurumsal bir firma ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Baş etmesi en zor türler arasında yer alan pireler eğer profesyonel bir şekilde ilaçlama yapılmazsa çok daha hızlı ve çok daha sık şekilde üremeye devam ederler. Bu noktada devreye giren sağlık bakanlığı onaylı  firmamız profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve en kaliteli ilaçlama ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli pire ilaçlama hizmetini sağlamaktadır. Hijyen koşullarına son derece dikkat eden firmamız pire istilasına uğramış evleriniz ya da ofislerinizde bulunan pireleri, en doğru şekilde ilaçlama yaparak ev ya da ofislerinizden uzaklaştırmaktadır. Çok hızlı ve dağınık şekilde üreyen bir tür olan pireler, uygun zamanda müdahale edilmezse ev ve ofisleriniz için oldukça büyük bir sorun yaratacaktır. Bu yüzden eğer bir pire istilasına uğradıysanız ve bu pire istilasına uğramak istemiyorsanız firmamız ile görüşerek en uygun fiyat seçenekleri ile pire ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Pirelerin yaşam döngülerini anlatan resmi sizler için hazırladık

Pire ilaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Pire ilaçlama konusunda kendi alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bireysel  mücadele esnasında eğitim almamış kişiler farkına varmadan zehirlenme ihtimali yüksektir.  Pire ilaçlama yapılacak alan tespit edildikten sonra pire popülasyonu tespit edilmelidir  ve yoğunluk çok fazla ise kokulu ilaç tercih edilmelidir.  Soğuk sisleme yöntemi ile dumanlama yapılmalıdır. Pire ilaçlamasında en çok kullanılan yöntemler arasında Soğuk sisleme  (dumanlama)  tercih edilmektedir. İlaçlama esnasında mekan terk edilmesi gereklidir. Kendi alanında uzman ekip arkadaşlarımız bu konuda sizlere daha  detaylı bilgi vereceklerdir.  Pire ilaçlama şikayetleriniz için  bizimle iletişime geçip detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pireler Nasıl Çoğalır ve pireler yumurtalarını nereye saklar videoyu izleyebilirsiniz

Pire için ilaçlama nasıl yapılır?

Pire ilaçlaması ortam koşullarına bağlı olarak değişmektedir. En çok kullanılan Soğuk sisleme dumanlama yöntemi kullanılmaktadır. Profesyonel Firmalardan Destek almanız gerekmektedir.

Pire ilaçlama ne kadar?

Pire ilaçlama Fiyatları Alanın büyüklüğüne pirenin  yoğunluğuna ve kullanılacak ilaçlara bağlı olarak değişmektedir. Pire ilaçlama firması seçerken ekonomik  fiyatlar verip servis sonrası hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız En iyi fiyat politikası gereği uygun fiyat ve hizmet sonrası servis imkanları ile hizmet vermektedir.  Detaylı Bilgi için İletişime Geçebilirsiniz

Evi pireler bastı ne yapmalıyım?

Evinizi Pireler bastığında Profesyonel Pire ilaçlama hizmetinden faydalanmanız gerekmektedir. Amatörce Yapılan işlemler sonrası pireler çok hızlı yayılabilmektedir. Pire mücadelesi zamanında yapılmalı. Zaman geçtikçe mücadelesi zorlaşmaktadır.

Pire ilaçlama kesin çözüm mü?

Profesyonel Pire ilaçlama hizmeti alındığında kesin çözüm olmaktadır. Profesyonel firmalardan destek alınmadığı takdirde çözüme kavuşmak zorlaşıcaktır.

Pireler nasıl yok edilir?

Pireler Gerekli ilaçlama cihazları ve kaliteli ilaçlar ile yok edilir. Amatörce Yapılan pire ilaçlamaları ile pirelerin yok olduğunu pek söylenemez. Pire probleminiz için iletişime geçebilirsiniz

Evde doğal pire ilacı nasıl yapılır?

Evde doğal pire ilacı yapmak pire sorununu ortadan kaldırmaz kısmi olarak azaltılabilir. En iyi çözüm profesyonel pire ilaçlama hizmeti almaktır.

Pire insana nasıl bulaşır?

Pire insanlara evcil hayvanlar sokak hayvanları veya kemirgen aracılığıyla bulaşmaktadır. Evcil hayvanlarınızı sokakta gezdirirken farkına varmadan sokaktaki pireler hayvanınıza ve daha sonra evinize kadar ulaşmış olur

Call Now ButtonHEMEN ARA