Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Telefonlar

0850 466 60 58

+90 (553) 703 09 89

akar-mite-ilaclama

akar-mite-ilaclama

 AKAR İLAÇLAMA

Halk arasında akar olarak bilinen ve halılardan oturma gruplarına, giysilerden yataklara kadar kullandığımız eşyalarda barınan mitelar; kontrol altına alınmadıkları takdirde insan sağlığı için ciddi derecede olumsuz etkilere sahiptirler. Akarlar; özellikle gelişim çağındaki bebeklerin ve çocukların oyun alanları konumunda olan halılarda barındıklarından bebek ve çocuk sağlığı için birinci derecede tehdit konumunda yer almaktadır. Akarlar  genellikle evlerimizin koltuk grupları yataklar , yastık ve halılarda barınmakta ve üremektdirler.

AKAR İLAÇLAMASI NASIL YAPILMALI

Böcek ve fare gibi zararlılar için ilaçlama hizmeti sunan firmamız ev eşyalarınızda görülen akar zararlılarının ortadan kaldırılması için etkin bir temizlik ve ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Profesyonel akar ilaçlama hizmetimiz sayesinde başta halı olmak üzere yünlü ve tüylü yapıya sahip ev eşyalarınızda görülen mite sayısı minimuma indirilmektedir.
Mite ilaçlama hizmetlerimizden periyodik olarak faydalanmanız sizi akar tehdidinden koruyacaktır. Ayrıca ilaçlama hizmetinin yanı sıra etkin bir dezenfekte yöntemi tercih etmeniz gerekir. Örnek vermek gerekirse yıkanma işlemi yerine silinme işlemi tercih edilen halılarda akar oluşumu maksimum düzeye erişebilmektedir. Başta akar olmak üzere böcek, karınca ve fare gibi tüm zararlı türleri ile mücadele ihtiyaçlarınızda bize başvurabilir ve etkin ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

TAHTA KURUSU ŞİKAYETİNİZ İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ