Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Telefonlar

0850 466 60 58

+90 (553) 703 09 89

akrep-ilaclama

akrep-ilaclama

AKREP İLAÇLAMA

En çok korku duyulan ve tiksindirici gelen hayvanlardan birisi olan akrep çok tehlikelidir. Akreplerden kurtulmak için bireysel çözümler yeterli değildir. Periyodik olarak akrep ilaçlama yöntemlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Evlerde akrep olmasının en temel sebebi çevresel faktörlerdir.

Bir evde akrep varsa eğer akreplerin saklanmasına ve yaşayabilmesine ortam sağlayan şartların uygun olduğundan söz etmek mümkündür. Taş birikintileri, saksılar, dağılmış eşya toplulukları akrepler için çok elverişli yaşam alanlarıdır. Akrep ilaçlama yaparken tüm alanların tespitinin yapılması gerekmektedir. İlkbahar ve yaz aylarında aktif olarak yaşamını sürdüren akreplerin uzman ekipler tarafından ilaçlanması gerekmektedir.

AKREP İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ 

Yaşamış olduğunuz alanları çok titiz bir şekilde temizliyor olmanıza rağmen haşereler mutlaka giriş yapmakta ve kendilerine yaşam alanı oluşturmaktadır. Bu nedenle evlerin periyodik olarak sistemli bir şekilde ilaçlatılması gerekmektedir. Birçok hastalığa davetiye çıkarak böceklerden kurtulmak artık çok daha kolay olmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Bu destek sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. Hem sizin hem de aile bireylerinizin sağlığı güvence altına alınmış olur. Sizde güvenli hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.