Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Telefonlar

0850 466 60 58

+90 (553) 703 09 89

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

FARE İLAÇLAMA

Depolama alanları fare gibi zararlıların yaşam koşulları için uygun şartlar taşıdıklarından depo ve kiler gibi alanlarda sık sık farelerle karşılaşılmaktadır. Özellikle yiyecek ve içeceklerin depolandığı alanlarda fare ve diğer zararlılar hem gıdaların bozulmasına hem de maddi zarara sebebiyet vermektedirler.

Bu nedenle depo alanlarında fare ilaçlama hizmetlerinden yararlanılarak düzenli bir şekilde kontrol sağlanması gerekir. Ayrıca fare ve diğer zararlıları depolama alanlarından uzak tutacak yem ve macun gibi ürünlerin de aktif olarak kullanılması gerekmektedir.

FARE İLAÇLAMASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER 


Firmamız fare ilaçlama alanında tüm depolama alanları ve ilaçlama ihtiyacı duyulan her bölge için profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamız tarafından yapılan genel ilaçlama işleminin ardından müşteri tercihine göre yapışkan veya mekanik fare tuzakları kurularak fare ve diğer zararlıların söz konusu alanlarda barınmaları engellenmektedir.
Fare ilaçlamaları; gıda depoları, marketler, cafe ve restoran işletmeleri, bireysel yaşam alanları ve aklınıza gelecek her alan için yapılabilmektedir. Eğer siz de fare zararlıları için ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyuyor iseniz firmamızın uzman ekipleri tarafından sunulan profesyonel hizmetten faydalanabilir ve farelere karşı etkin bir mücadele sağlayabilirsiniz.