Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Telefonlar

0850 466 60 58

+90 (553) 703 09 89

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş Böceği İlaçlama

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Yaşam alanlarınızın gümüş böceğinden temizlenmesi noktasında özel hizmet desteği veren firmamız hijyenik yöntemleriyle kurumsal vizyonu ve misyonunu sizlere sunuyor. Tecrübeli kadrosu ve özel yöntemleri ile gümüş böceği haşeresine karşı mücadele eden firmamız yaşam anlarınızda hijyenik ortamlar oluşturuyor.

Gümüş böceği ilaçlama işlemi yapılırken öncelikle Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olan malzemeler ve yöntemler kullanılır. Haşere ilaçlamasında bütüncül şekilde ilaçlama yapan firmamız öncelikle sorun tespiti ve yöntem belirlemesi işlemi uyguluyor. Gümüş böceği ilaçlama hizmeti ile güvenilir ve sağlıklı hizmet veren firmamız gümüş böceği ilaçlamasında ve diğer haşerelere karşı ilaçlama işlemlerinde özel hizmet desteği oluşturuyor. İlaçlama işleminde Öncelikle haşerelerin yaşam alanları tespiti yapılır ve bu alanlar uygun yöntemle ilaçlanır.


Bu aşamadan sonra böceklerin önceden yumurtlama ihtimaline karşı belirli bir süre sonra yeniden ilaçlama yapılarak iki aşamalı ilaçlama ile ilaçlama yapılan alanlar tam anlamıyla gümüş böceğinden temizlenmiş olur. Gümüş böceğinden arındırılan mekanlarınızda bir daha bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız nemli ve rutubetli kalan alanların devamlı temizliğini yaparak gümüş böceği oluşumunu engelleyebilirsiniz. Gümüş böceği zararlısına karşı çözüme ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak anında özel hijyenik çözümlere kavuşabilirsiniz.