Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş Böceği İlaçlama

GÜMÜŞCÜN BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Yaşam alanlarınızın gümüşcün böceğinden temizlenmesi noktasında özel hizmet desteği veren firmamız hijyenik yöntemleriyle kurumsal vizyonu ve misyonunu sizlere sunuyor. Tecrübeli kadrosu ve özel yöntemleri ile gümüşcün böceği haşeresine karşı mücadele eden firmamız yaşam anlarınızda hijyenik ortamlar oluşturuyor.

Gümüşcün böceği ilaçlama işlemi yapılırken öncelikle Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olan malzemeler ve yöntemler kullanılır. Haşere ilaçlamasında bütüncül şekilde ilaçlama yapan firmamız öncelikle sorun tespiti ve yöntem belirlemesi işlemi uyguluyor. Gümüşcün böceği ilaçlama hizmeti ile güvenilir ve sağlıklı hizmet veren firmamız gümüşcün böceği ilaçlamasında ve diğer haşerelere karşı ilaçlama işlemlerinde özel hizmet desteği oluşturuyor. İlaçlama işleminde Öncelikle haşerelerin yaşam alanları tespiti yapılır ve bu alanlar uygun yöntemle ilaçlanır.


Bu aşamadan sonra böceklerin önceden yumurtlama ihtimaline karşı belirli bir süre sonra yeniden ilaçlama yapılarak iki aşamalı ilaçlama ile ilaçlama yapılan alanlar tam anlamıyla gümüşcün böceğinden temizlenmiş olur. Gümüşcün böceğinden arındırılan mekanlarınızda bir daha bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız nemli ve rutubetli kalan alanların devamlı temizliğini yaparak gümüşcün böceği oluşumunu engelleyebilirsiniz. Gümüşcün böceği zararlısına karşı çözüme ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak anında özel hijyenik çözümlere kavuşabilirsiniz.

 

GÜMÜŞCÜN BÖCEĞİ 

Gümüşcün böceği yapısı eklem bacaklı grubunda yer aldığı için çok hızlı hareket edebilme kabiliyetine sahip olmakla birlikte hızlı üreme potansiyeline sahip haşere grubunda yer almaktadır. 21 ile 30  gün aralıklarla  yumurtladığı bilinmektedir. her defasında 40-60 yumurta bırakmaktadır. Yumurlarını insanların ulaşamayacağı yerlere bıraktıkları için görmek imkansızdır.

Ömür uzunlukları yaşadığı ortama bağlı olarak 1 yıl sürmektedir. Gümüşcün böceği Yaşam alanlarınızda yaşadığını fark ettiğinizde zaman kaybetmeden Firmamız ile iletişime geçip Gümüşcün ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Hızlı üredikleri için mücadelesi aradan geçen zamanda evinizi istila etmelerine sebep olmaktadır.

 

GÜMÜŞCÜN BÖCEĞİ NEREDE YAŞAR ?

Gümüşcün böceğin yaşam alanları karanlık nemli yerlerdir. Bu yüzden evlerimizin nemli alanlarını sürekli temizlememiz gerekir. Aksi takdirde istilaması kaçınılmaz olup mücadelesi zorlaşmaktadır. genellikle dolap arkaları Duvar çatlaklıkları parke altlarında yaşamlarını sürmektedirler. Gümüşcün böceği şikayetiniz için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Uyuz şikayeti için tıklayabilirsiniz.