Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Pazar: 7/24

küçükçekmece böcek ilaçlama

küçükçekmece böcek ilaçlama

KÜÇÜKÇEKMECE BÖCEK İLAÇLAMA

 

            Evde veya iş yerlerinde ortada gezinen böcekler, sağlığı tehdit edecek salgılar bırakarak, kişilerde iğrenme duygusu uyandırmaktadır. Bu nedenle böceklerden kısa süre içerisinde kurtulmak için, böcek ilaçlama işlemlerinin yapılması gereklidir. Bu alanda uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız küçükçekmece böcek ilaçlama alanında uzman personeller ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

 

KÜÇÜKÇEKEMECE BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI

 

            Belirli bir ortamın mevcut böceklerden arındırılmasına yönelik verilen böcek ilaçlama hizmeti, her türden böceklerin yok edilmesinde uygulanabilmektedir. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama en yaygın şekilde kullanılan böcek ilaçlama yöntemlerindendir. Çoğunlukla kokusuz böcek ilaçlama yöntemi tercih edilse de, temizlenmesi zor böceklerin yok edilmesi için kokulu ilaçlama hizmetleri alınması gereklidir. Keskin bir kokuya sahip olan bu böcek temizleme yöntemi uygulanacağı zaman, ilaçlama yapılacak olan yerin terk edilmesi zorunludur. Kokusuz olan yöntemde böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır.

 

            Böceklerin yoğunlaştığı çekmecelerde, dolapların arka kısımlarında, kapı ve tesisat arkasında, duvar diplerinde jel ilaçlama yöntemi tercih edilebilir. Bu yöntem, özel tabanca uygulamasıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle yok edilmesi basit olan böcek türlerinde kullanılabilir.

 

            Park, bahçe, teras ve balkon gibi açık alanlarda dolaşan böcek ve haşerelerin yok edilmesinde genel olarak sıvı ilaçlama yöntemleri tercih edilmektedir. Çekirge, akrep İlaçlama , kertenkele, danaburnu ve çıyan gibi böcek türlerinin yok edilmesinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

KÜÇÜKÇEKMECE İLAÇLAMA FİRMASI olarak hizmet verdiğimiz bazı bölgeleri listeledik .

  • ATAKENT MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

  • ATATÜRK MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

  • BEŞYOL MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

  • CENNET MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

  • FATİH MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

  • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

  • GÜLTEPE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

  • HALKALI MERKEZ MAHALLESİ  BÖCEK İLAÇLAMA

 

 KÜÇÜKÇEKMECE BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ

 

            Evlerde, iş yerlerinde veya açık alanlarda dolaşan ve insanları tedirgin eden böceklerden hızlı bir şekilde kurtulmanın en etkili yöntemi, böcek ilaçlamasıdır. Nemli bölgelerden topladıkları bakterileri gezindikleri ortama taşıyan çeşitli böcekler, sağlığı tehdit ettiğinden böceklerden korunması oldukça önemlidir. Korunma açısından, bulunulan ortamların böceklerden arındırılması lazımdır. Bu da böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılmasıyla mümkün olacaktır.

 

            Rahat bir şekilde insanların yaşam alanına sızan böcekler, pek çok hastalığa sebebiyet verebilir. Bu hastalıklardan korunmak açısından böcek temizleme hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir. Sizler de böcek problemiyle karşı karşıya kalırsanız; bu alanda kaliteli bir hizmet alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerden yararlanabilmek için 7 gün 24 saat boyunca BÖCEK İLAÇLAMA  firmamıza ulaşabilmeniz mümkündür.