trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Böcek İlaçlama İle İlgili Müşterilerimiz Tarafından Bizlere Sıkça Sorulan Sorular

Böcek ilaçlama sonrası ne zaman eve girebilirim ?

Böcek İlaçlama sonrası evinizde kokulu ilaçlama yapılmış ise evinize 2 saat kadar havalandırma yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.  Böcek ilaçlama firması olarak kullandığımız tüm ürünler kokusuz olduğu için yaşam alanlarınızı terk etmenize gerek kalmadan ilaçlama işlemlerini yapmaktayız.

Evde çiçeklerim var ilaçlama yapıldığında zarar görür mü?

Böcek ilaçlama işleminde kullanılan ilaca bağlı olarak değişebilmektedir. Bireysel yapılan ilaçlamalarda içeriğindeki aktif maddeler bitkilerinize zarar verebilmektedir. Firmamız tarafından kullanılan tüm ilaçlar sadece haşereler üzerinde etkili olup çevreye ve insan sağlığına zararları yoktur.

Kullandığınız fare, pire, kemirgen, böcek, haşere, ev ilaçlarının zararı var mı?

Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı ruhsatlı biyosidal ürünler olup kimyasal bileşenlerden oluşan ürünlerdir. Direkt olarak temasının belirli riskler içermesine rağmen yaşam alanlarımıza uygulanmasının ve usullere dikkat edilmesi halinde herhangi bir zarar vermemektedir

Böcek ilaçlama kaç gün sürer?

Böcek ilaçlama süresi ortamın büyüklüğüne böceğin yoğunluğuna ve haşerenin türüne bağlı olarak değişebilmektedir. Genellikle 30 dakika ile 1 saat arası sürebilmektedir.  Böcek ilaçlama etkisi ise kullanılan ilacın kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Etki süresi kalitesine bağlı olarak 45 gün ile 90 gün arası etkili olabilmektedir.

Böcek ve haşere ilaçlama yapılırken evden çıkmam gerekir mi?

Kullanılan ilaca ve İlaçlama Yöntemine bağlı olarak değişebilmektedir. İlaçlama Firması olarak Kokusuz ilaçlar kullandığımız için evden çıkmanıza  gerek kalmaz. Kokusuz ilaçlama sadece haşereler üzerinde etkili olup insan sağlığı üzerinde etkisi yoktur. Evcil hayvanınız varsa dışarı çıkarmanız gerekmektedir.

Küçük çocuğum var ev ilaçlandıktan sonra kaç gün evde kalmamamız gerekiyor?

Böcek İlaçlama işlemi yapıldıktan sonra 2 ila 3 saat havalandırma yaptıktan sonra evinizde kalabilirsiniz. Uzun süre dışarda kalmanıza gerek yoktur.

Böcekler bitmezse ücretsiz ilaçlama yapıyor musunuz?

Böcek ilaçlama firması olarak Yaptığımız tüm işlemler garanti kapsamında çözülmektedir. Böcekler bitmemesi durumunda ücretsiz bir şekilde tekrardan ilaçlama işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul’un her ilçesine haşere ilaçlama servisiniz var mı?

İstanbul un tüm ilçelerde sürekli olarak haşere ilaçlama uygulamalarını 14 yıldır hizmet vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı hizmet vermekteyiz
 
 

Whatsapp
Arya İlaçlama
Arya İlaçlama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara