Şirinevler Böcek İlaçlama

Şirin evler böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Bazı alanlarda ya da evlerde hiç beklenmedik anlarda böceklerle karşılaşılabilir. Bu durum can sıkıcı olmakla birlikte kesinlikle çözümsüz değildir. Yaşanan durumun ortadan kaldırılması için yapılması gereken böcek ilaçlama işlemidir. Bu hizmet bir çok il ve ilçede profesyonel firmalar tarafından verilmektedir. En iyi çözüm için Şirinevler böcek ilaçlama firmalarından detaylı bilgi alınabilir.

Böcek İlaçlama Şirinevler

Yapılan başvuru sonrasında, ilaçlama yapılması istenen yerin bilgileri alınarak uzman ilaçlama ekibi verilen adrese gider. Öncelikle ekip adreste sorun yaşanan böcek türü ve yoğunluğu ile ilgili bilgileri öğrenir. Çünkü böcek  ilaçlama işleminde kullanılacak yöntemler ve yoğunluğu önemlidir. Bu yüzden ne kadar erken böcek ilaçlama uzmanlarından destek alınırsa o kadar iyidir. Gerekli olan bilgileri alan uzman ekip, daha sonra böceğin türü ve yoğunluğuna göre en uygun olan yöntem ile profesyonel malzeme ve ekipmanlarla söz konusu alanın her bölgesine ilaçlama işlemini gerçekleştirir. Bazı tekniklerde her hangi bir şekilde koku olmasa da bazı böcek ilaçlama yöntemlerinde ilaç kokusu söz konusu olabilmektedir. İlaçlama işleminden sonra belli süre kapalı kalması gerektiği ve koku oluşacağı belirtilen durumlarda ilaçlama alanının kullanılmayacağı zamanlarda işlemin gerçekleştirilmesi en doğru tercih olacaktır. Uzmanlarda bu konuda uyarılarını mutlaka yapacaklardır.

Şirinevler Böcek İlaçlama Yöntemleri nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır.

Şirin evler böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA